Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

a nie falszujesz?????:P A w Tobie nie drzemie mlodziutka bestyja???:D A co z Twojego liczenia wyszlo w ogole?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zabawny jestes:D:D Naprawde mnie rozsmieszyles:) o sie sprezaj i naprezaj i co tam jeszcze...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczacy widze , ze instynkt lowcy juz obudzilam:P Nie wiem , czy ta noc Ci na to wystarczy:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna w zielonych butach
Milutkiego dzionka, u mnie świeci słoneczko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szepcik nie denerwuj mnie😡 prosze bez tych szczegolow!!!!!:o Nie grzeczna jestes!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie złapali
Dwa razy złapali mnie na radar, ale dostałam upomnienie ustne Miałam szczęscie bo za pierwszym razem przekroczyłam o 21km, a za drugim o 18 (Trafiłam na wyrozumiałych panów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setus🌻 nie zlosc sie znasz moj styl jazdy;) Wiesz dobrze ze przy duzej predkosci jezdze ostroznie:D .........i zimny lokiec:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie zlapali 🖐️ masz szczescie!:) Szepcik tak, wiem , znam ale nie w" tym" stanie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie zlapali mnie nie raz:D za przekroczenie50 zaplacilam0 a za parzejechanie przez dwa czerwone i jedno pomaranczowe dalam na flaszke:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setus🌻❤️ wiem ale na drodze nie bylo pieczarek:D i mialam ciezka stope:D no nie zlosc sie nic sie nie stalo jestem cala ja i moje autko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setus🌻 zawsze uwazam:D a jak zamkna to moge liczyc na paczki?;) grzeski, czekolade z orzechami i oczywiscie cebulke z pieczywem:D[lubie swierze buleczki;)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szepcik okej juz sie nie bede zloscic , jak obiecasz , ze poki nie minie \"ten\" stan , to bedziesz jezdzic ostraozniej!;) Oczywiscie , paczka bedzie co tydzien:P Dorzuce jeszcze "te" pycha pierniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia z Płońska
najglupszy mandat w moim zyciu- wyprzedzenie radiowozu na podwójnej ciągłej ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×