Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

akak, wszystko sobie wygoliłam co mogłam - no na głowie zostawiłam,wypryskałam się deo jak nigdy, o kurde czekam , aż przyjdzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chaszykowa owow:D:D Ja tam zaraz ide spac do mnie raczej nikt nie przyjdzie:( tylko sen:P Jutro wstaje ....lepiej nie pisze bo zaspie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chaszykowa upojnej nocy zycze🖐️:) Dobranoc Wszystkim[o ile ktos tu w ogole jeszcze zaglada o tej porze;)]🖐️👄 na caly tydzien!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śpij kochana:D a może jutro, przyjedzie ten jedyny, ściskam, ehhh się boję żeby makeupa nie zmazać :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucietta
🌻 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieśmiały z O2
co teraz robicie ? ciekawe ! ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niesmialy ;) hmm..a jak sadzissz:D co mozna robic siedzac w neciku? przegladam poczte;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieśmiały z O2
masz coś nowego ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieśmiały z O2
no bo przeglądasz poczte !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieśmiały z O2
cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda że ładne
Иди ко мне И холодно, и смешно мне Как будто снег на дне И нет его Вода ли, слёзы ли Не всё равно ли? Все нули равны нулю. Нам сказали минуту назад, Что завтра не будет, Мы больные люди. Мы любили Мы любим Мы будем, Но об этом - ни слова Ни злого Не повезло вам Я не верю словам Я не верю словам Я с тобой Мы ветра, двери, пропасти Я с тобой Нас не спасти, стой, прости Я с тобой После нежной жестокос 90;и Я с тобой О-о-о-о-о-о Я с тобой Улыбаютс я улицы Я с тобой Волны берегу шёпотом Я с тобой Наше небо волнуетс 03; Я с тобой Пропади оно пропадом Придумай мне имя Намекни мне Приснись прикосни 89;ь Весна не со мной Новый снег Нет покоя Нет покоя пока я не успокоюс 00; Не моя дорога ты С высоты в пустоту Мой свет Твой день Где ответ? Ветра уносят ночью I`m in love with you In love with you Так устал играть, выбирать Но я так и не успел тебе сказать Я с тобой Мы ветра, двери, пропасти Я с тобой Нас не спасти, стой, прости Я с тобой После нежной жестокос 90;и Я с тобой О-о-о-о-о-о Я с тобой Улыбаютс я улицы Я с тобой

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieśmiały z O2
Wczoraj kiedy spotkałem uroczą kobietę poznanę przez net miałem trudności w rytmicznym oddychaniu i w prowadzeniu rozmowy. Od dziesięcioleci nie doświadczyłem tego. Choć dziś zaraz po jej smsie zaświeciło słońce czekam z niecierpliwością kiedy zajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to rusyfikacja
i zabory:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o przetlumaczenie
09.01] 17:16 prawda że ładne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja rowniez
fuj tylko nie mleko:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam i Zycze milego wieczorka ... ja znikam z wirtualnego swiata na jakies dwa miesiace :( Pamietajcie o robalu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieśmiały z O2
to będzie nas mniej ? cholera, na długo wyjeżdża, szkoda bo wiem, że go lubicie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Niesmialy 🖐️;) tego nikt nie wie wazne ze wroci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×