Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

Witam 🖐️ wpadam tylko na przywitanie i zmykam ...wrucilem z Kielc wlasnie i jestem zabity:) Spokojnej nocki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmowa? a gdzie tam :D zaraz idę spać bo oczy mi się zamykają 💤 przespałam zakończenie Szczęk 😭 właśnie się wykąpałam i się trochę orzeźwiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal zabity czy ...:D🖐️ rybakowi znudzil sie juz jego topick z ktorym jest identyfikowany i zalozyl sobie nowy;) mi tez sie zamykaja jeszcze chwile posiedze do tej 1wszej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>:P jestem padniety inaczej ...prawie 5 godzin sie tulalem ,ale o Kraka zachaczylem:)teraz pije piwo coby na sennosc lepiej podzialalo:)polskie drogi sa \"masakra\"a palki co 3 km.:) ale chyba mnie nie lubia bo nie kiwali mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robal no po piwku bedziez spal jak anioleczek, nie zorientujesz sie nawet kiedy zasniesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a swiatlosc wiekuista niech ci...:P zajefajna kolysanka dzieki:) powaga dramat na drogach sami jacys nowo-przyjeci jazda jak heh,szkoda gadac.ale szczesliwie to wazne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wwiec dobranoc wszystkim🖐️ do jutra hm no wlasciwie do dzis:) ale do potem napewno...papaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal racja najwazniejsze , ze ci \"nowo przyjeci\" Ciebie nie stratowali:) a mi kto kolysanke zaspiewa:D chbya radio bo wlsnie jakas leci tyle ze ta kolyska jest dla "jakiegos milego" a ty sni a ty spij zanoz sie w noc ciemna... snij ze jestes ze mna" i juz sie skonczyla;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia dzwon do mnie to zaspiewam ci najladniej jak potrafie ,a przynajmiej bede sie staral:)jesli to cie nie utula to pozostaje ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybaku 🖐️ ja macham Ci jak najbardziej szczerze i zyczliwie:P dasz rade pamietaj wystarczy sie nie golic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal jak nie bede mogla naprawde zasnac to bede dzwonic:) rybaku ja caly czas do Ciebie cos pisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwon jak najbardziej nie baczac na godzine:) zawsze jestem jesli tego wymaga....:) teraz znikam bo zaraz sobie zeby o stolik wybije...Dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosna fajka
witajcie, bardzo miłego dnia i pięknej pogody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też bardzo
coś Setunia nie chce odpisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia chyba po setuni:P wybaczmy jej to fajna kobitka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajka Tobie tez duzo sloneczka:) nie zagladalam , bo nie bylam pewna , ze ktos tu sie odezwie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal wypraszam sobie takie spekulacje:D [setunia po kawaniu:D]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×