Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

Gość wściekła na maxa
pieprzycie, a ja jestem wqrwiona !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zupełnie proste ;) czy kochasz osobe z którą spedzisz reszte życia [mowa o całym zyciu ] jesli kochasz wady [zaznaczam wady tej osoby i oczywiscie zalety to jest ta osoba ale jest jeszcze coś nigdy ,zaznaczam nigdy nie zatracaj sie w tej osobie [nie wiem czy wiesz co to znaczy ] w zwiazku musi byc zachowana równowaga ;)* i wówczas związek ma szanse na przetrwanie aż [o Boże dlaczego musze to pisać ] aż do śmierci jak moi Kochani Rodzice].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy warto się żenić
Dotyku, dzięki jutro jeżeli będziesz chcę jeszcze poklikać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llolla
Misiu, takie są baby !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tule Ciebie kochany Misiaczku , ehhh..kocham misie od zawsze ;) wszystkie pluszaczki [infantylnośc czy sentyment ??];) kocham i jużżżżżżżżżżżżżż ;)😘;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkusia
śpij ze mną miśku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nudzę się, nic tutaj się nie zdarza Nudzę się, nic, tylko się wyrażać Nudzę się, za oknem wciąż to samo Budzę się, a tutaj znowu rano! Nudzę się, ludzie wciąż tacy sami Nudzę się, o, żeby choć dynamit Lala la la, rozerwać trochę ludzi Rozerwać i może ciut wybrudzić. Nudno mi, żebym choć lalę miała Zaraz bym coś jej amputowała Nie mam, o! lali ni pajacyka Jak na złość, i komu urwać coś?! Nudzę się, na nic tu dziobem kłapać Nudzę się, żeby choć żabę złapać La la la pomęczyć płaza troszkę La la la przy stole zemdlić ciotkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka22
piękne strofy, dla kogo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam, niestety teraz mam daleko do morza,a jeszcze niedawno mialm doslownie na wyciagniecie reki... to jest cos pieknego, a jak uspokaja..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwczynka
tak i ten zapach cudowny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla kogo? Nie wiem, może dla znudzonych, może dla nieszczęśliwych, może dla ..... Ciebie, dla niego i dla niej............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzona wszystkim
aż przyjemnie się nudzić w takim razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexifoczka hel
a u mnie słoneczkotylko strasznie wieje od morza, brrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odkrywczyni
هذا موضوع حول جغرافية أوروبا هو بذرة ويحتاج إلى النمو والتطوير. عدل هذه الصفحة. تمّ الاسترجاع من "http://ar.wikipedia.org/wiki/%D9%88%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D9%88" تصنيفات الصفحة: بذرة جغرافيا أوروبا | مدن بولندا | عواصم أوروبا

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zafascynowana
Właśnie wróciłam z nad morza, zazdrośćcie miłe i mili, ten szum, piasek i powietrze .... hmmmm no imój najukochańszy ! Byliśmy w łebie, cudo ! Zawsze chcę jeżdzić nad morze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć pozdrawiam setunię - czytam Cię ilekroć jesteś na Kafe - a wszędzie Cię pełno :o) - i zawsze wnosisz jakąś radość :) I tyle :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejjjjjjjjj - wyszedł mi jakiś skwaszony ryjek a miał być uśmiech - sorki :) :) :) i czytam kiedy ja na tym kafe jestem - namieszałam - pora spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierna rzeka 🖐️🌻 dzieki za mile slowo:) ciekawa jestem , czy ja Ciebie tez czytam, moze masz jakies inne nicki, ale to tylko ty wiesz:::D a z ta radoscia to jest roznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może i ja bym coś wniósł, radość i cokolwiek chcecie właśnie dobiłem do kei, szkoda, ,ze tak póżno,ale morze nie liczy czasu ........... tyle dni bez Was ....... naprawdę ciężko to znosiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×