Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

Rybak z Daru Młodzieży.....................? Tam są przecież żeglarze.........................! Rybak to na kutrze pracuje..............................! Coś mi tu zdechłą rybą trąci...................................! Feeeeeee..................................................................! :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo ja tam sie nie znam to wlole w tej kwestii sie nie wypowiadac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KTit.le
Witaj Marylko co Masz do Rybaka? tia....to se pozeglowalam i dobrze mi z tym;) Setus wakacje sa NASZE;)cos wymyslimy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tit.le
Setuś❤️ pasuje;) bedzie superasnie:D;) hehe..nom;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do rybaków nie mam nic - mój ukochany pochodzi z Darłowa! Rybacy to fajni goście! Ale nie pływają na Darze,tylko na kutrach! Na żaglowcach to urzędują żeglarze! Pogadać możemy zawsze.........! -Pozdrawiam! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Druga połowa mojej rodziny jest w Świnoujściu - i to są żeglarze i Marynarze Wojenni. Więc coś na TE tematy wiem! -Buźka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tit.le
Marylko wiec w czym problem MARYNARZ to tez CZLOWIEK przestan oceniac uwierz naprawde niewarto;) Setuś❤️ milego sloneczka🌻;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja przecież nikogo nie oceniam! Kocham szum fal. Kocham dobre piwo i wino. kocham poczucie humoru. Kocham piękny zachód słońca. Kocham dobrą muzykę. Kocham miłych i porządnych ludzi. Jestem otwarta na świat. -Pozdrawiam Was najserdeczniej!!! 👄👄 ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tit.le
Marylko kochasz to wszystko co ja zawsze kochalam;) ale zycie sie zmienia i ..heh.. tak to juz jest ze niezawsze jest tak jak sobie tego zyczymy. Pozdrawiam z nad morza;) Buziaczki dla Ciebie;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoooooł..............! Dzięki........................! 👄 No to nadajemy na tych samych falach - no nie................? ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOM............Nola..
Witanko Setus🌻❤️ Diabliczko🌻 dzwonilam do Ciebie co z Twoja kom.?;) Miolego szumu Rybaku.. mam na codzien zapach morza i marzenia..;) kwitna maczki;)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOM............Nola..
do milego SETUS🌻❤️;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boska no to bosko ale za papieroska thx bo juz prawie 7m-cy jak nie pale!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×