Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

Gość buziaczki..................
Dziekuje;) ❤️🌻❤️🌻 ❤️😘🌻serce]😘🌻 ❤️😘🌻🌻😘🌻 ❤️😘🌻😘🌻🌻 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaczki..................
Dziekuje;) ❤️🌻❤️🌻 ❤️😘🌻serce]😘🌻 ❤️😘🌻🌻😘🌻 ❤️😘🌻😘🌻🌻 ❤️😘😘🌻🌻🌻 ❤️😘😘🌻🌻🌻 ❤️😘🌻😘🌻🌻 ❤️😘🌻🌻😘🌻 ❤️😘🌻🌻🌻😘🌻 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaczki..................
heh.............. Dzieki Setus;)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaczki ehhhhhh zycie bywa popierdolone!!!!!!:o [przepraszam ale inaczej nie potrafilam tego okreslic:o]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaczki..................
wiem Setus:( i niestety podpisuje sie pod tym stopami . Tylko ja napisze ze zycie jest cudowne ale czasami ludzie sa po*******ni! To sie zgadza z tym co czuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooo tak lufdzie niektorzy ludzie bywaja masakrycznie pierdolniecie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaczki..................
i co z tym faktem zrobic:-o???????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????????????????? ????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to co usunac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 wykreslic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111111111 zapomniec:oheh!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111 jeszcze bedzie dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaczki..................
moze.......................................... ..................................................... ale chyba to juz nie dot. .... tak sadze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak mysle i dobrze!!!!!!! ______________________________________________________________________________________________________________________________________________;);););)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaczki..................
ja pisalam o s....:( ale jzeli tak bedzie z . . to ja jestem Z A..............................:P:classic_cool: ;)❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaczki..................
zapomniec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to bardzo dobry pomysl;) ________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z A-------??????;) co to A????????? ja pisalam o m.pfffffffffffffffffffffffffffffffffff ;)))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaczki..................
wiec ja ___________________________________________jestem__________________________________________________________________ ________Z A!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaczki..................
i______________________________________________________________pfffffffffffffffffffffffffffffffffff_______________ :classic_cool:;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achaaaaaaaaaa achaaaaaaaaa eheeemmmmmmmmm yhmmmmmmmmmmmmmm ssiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii phhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaczki..................
i błłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:P błłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee beeeeeeeeeeee :P Setus poczulam ze robi mi sie niedobrze:P musze z tym skonczyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaczki..................
dodam tyle______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________haffffffffffffffffffttttttttttttttuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu hafffffffffffffffffffffffffftttttttttttttttttuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahhahahahahahahhaha Rybak na pewno sie ucieszy ze ktos przynajmniej \"haftuje\" wybrzydza przeklina na jego topicku zawsze to cos!!!!!!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaczki..................
jassssssssssssssssssne:D wybacz Rybaku ale mam swoje powody . wiec na czym to skonczylam?:D na haftaniu:P Setuś🌻 ❤️ Milego ;)wieczorka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaczki..................
i Wiesz co Masz racje❤️ bedzie :classic_cool: Setiś🌻❤️ ;)😘 ;)🌻;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybak na pewno wybaczy!!!:) A Ty spij spokojnie:) i nie martw sie za wiele bo zobaczysz , ze wszystko sie ulozy!!!!!! ❤️🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaczki..................
Dzieki Setuś🌻❤️ Milej Nocy;) P.S.Jak to mawia kafkowa"co nas nie zabije to wzmocni":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaczki..................
Milego dnia Setuś🌻❤️ Duzo usmiechu. 🌻🌻🌻 🌻;);)🌻 🌻🌻🌻 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×