Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

Gość gość
zatańczmy na moście, mad rzeką, nad stawem podoba mi się Twój nicek jeżeli Ty , to ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozdrów siostręi małą, od dalekiego wuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdradzam chyba..... http://www.youtube.com/watch?v=DvlRiFmbZBM jeden z utworów, które są dla mnie najważniejsze kojarzę jako najlepsze chwile, piękne słowa i muzyka klasyka, ? no może za kilka lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładne, kocham te klimaty:}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwony Tulipan z nad morza
(serce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piękny dzień będzie jutro, jak poklikamy...? cokolwiek znaczyć to ma......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.youtube.com/watch?v=gzaFiX7R_Fw pisz co u Ciebie, będziemy razem się śmiać, może nie zawsze, a jednak jak Ci minął dzień co Ci mogę dać szukaj słów nie wiem co daruje los ukradniemy co się da,, mam nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wirtualna księżniczka1 tydzień temu Boże jacy Oni byli piękni i zakochani w sobie ,,,wspaniałe wspomnienia we mnie sie odzywają..Romina była ulubienicą mojego kochanego Taty:) Odpowiedz · katarzyna ochman1 tydzień temu Kocham to dziekuje Odpowiedz · 1 Mateusz Cyganek1 tydzień temu To byla muza sylwester karnawal itd oj bolaly nogi milego wieczoru Adam Odpowiedz · 1 ROMULUS Romica1 dzień temu nemuritori Odpowiedz · CARLOS SALAS4 dni temu Me gusto much  Przetłumacz Odpowiedz · nathalie m2 miesiące temu kOCHAM TO , NADAL HIT, W NOWEJ GENERACJI TELEFONU MI GRA !!! Odpowiedz · 1 Agata K.2 miesiące temu to jest przepiękne < 3 brak słów :) Odpowiedz · 6 Toofyification2 miesiące temu Ładna kobieta :) Odpowiedz · 3 paweł kubicki1 miesiąc temu TO BYŁ HIT Odpowiedz · 4 dia8el1 miesiąc temu +John Rambo To zawsze będzie hit! Tak samo jak np. Acapulco... ahhhh :) Wiele bym dał, by cofnąć się w czasie do tych chwil... :) Odpowiedz · kola dupajew1 miesiąc temu Wielka przyjemność słuchać tego duetu. No i przepiękna Romina ... Jej uśmiech ,Jej ruchy,Jej spojrzenie ,oczy ... Jedyna w swoim rodzaju. Chciałbym tę parę ,oczywiście po tylu latach zobaczyć w Polsce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bieszczady są piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×