Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

Gość ratownik
Wstawać lenie, czas na plażę, grajdoł zająć !!! Słońce przygrzewa, wiaterku , ani śladu ! Są dwa podwójne wolne materace, czekam przy stanowisku ratownika !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika ratownika
Na plaży słońce praży, tu bladość ciał zanika, wśród tłumu wczasowiczów dziewczyna ratownika. I patrzą setki oczu, i z wody i z kocyka, gdy ona idzie plażą, wszyscy o niej marzą. Monika, ach, Monika, dziewczyno ratownika, pół plaży tutaj marzy, że kiedyś się przydarzy. Twe ciało opalone, prawie nie osłonione, każdy wzrokiem dotyka - Monika, Monika, Monika. Był kiedyś na tej plaży taki, co się odważył, ratownik miał baczenie i dał mu ostrzeżenie. Zabrała gościa woda, na dno poszedł jak kłoda, na zawsze się pogrążył, bo ratownik nie zdążył. Monika, ach, Monika, dziewczyno ratownika, pół plaży tutaj marzy, że kiedyś się przydarzy. Twe ciało opalone, prawie nie osłonione, każdy wzrokiem dotyka - Monika, Monika, Monika. Uwaga, uwaga! Tu mówi ratownik! Panowie na materacu! Do Szwecji w przeciwnym kierunku! Pan w czerwonym czepku: proszę nie drażnić rekina! Powtarzam, proszę nie drażnić rekina! Aaaaaaaaaa! A nie mówiłem!?? Rok minął, a na plaży już nowy tłum się smaży i z innym się Monika ratownikiem spotyka. Tłum gości znów zazdrości palce gryząc do kości, i coraz to któryś z okrzykiem: "Monika!" rzuca się w morze i znika. Monika, ach, Monika, dziewczyno ratownika, pół plaży tutaj marzy, że kiedyś się przydarzy. Twe ciało opalone, prawie nie osłonione, każdy wzrokiem dotyka - Monika, Monika, Monika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rotownik[czesc[bylam ale widocznie sie spoznilam, bo juz obok ciebie lezala jakasczekoladowa blond pieknosc:o :P Monika:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratownik
Jeśli była czekoladowa i piękna to napewno Sivana, Monika jest blondynką :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R.....................
Szelescie🌻,Setunia 🌻Witam Wszystkich ..........miłego wieczorka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięknie naprawdę pięknie
ratowniku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos ostatnio topick podupada tylko my praktycznie trzymamy go przy zyciu:o i kochane pomaranczki i powiatkowy o swicie:D, i w przelocie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne z was dziewczynki, to już nie patrze czy ładnie, czy nie ładnie tylko podglądam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP yhy, to wszystko jasne ;), bo ja myślałem, że miałaś niecne zamiary :P śliwka 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP- dla mnie niski facet to jest wtedy jak jest nizszy ode mnie, na szczescie mieszcze sie w \'sredniej krajowej\', nie tak jak inni ;) :p Powiatowy - chyba MIALES NADZIEJE, ze MP miala niecne zamiary? ;), pozdrowienia dla sowki 🖐️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP, ja jak patrze się na niego, to czasami mnie tez, aż................... a jak ja mam 176 cm, to nie przegrałem życia ? :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiatowy przegrales zycie.....ale dlatego bo............ siezisz na kafe:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja
nie przegralam :D :classic_cool: 🖐️;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP to ja i tak jestem dobry :D bo Ty przegrałaś już 9 razy :O setka dzisiaj przegra penie ósmy raz a śliwka jeszcze ma szanse odbić się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×