Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

Gość Bobra się boisz
:D takie łagodne zwierzątko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po deszczu zawsze pachnie
a po burzy po prostu, jakby świat sie na nowo narodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buszująca w zbożu i ....
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po deszczu zawsze pachnie
no co Ty nie powiesz :) Lubie słuchac jak szumi morze :) oprzec głowe na ramieniu ukochanej osoy, zamknąc oczy i...słuchać. wyławiac inne dzwieki, takie jak ...szum wiatru, trzepot mewich skrzydeł, czyjs oddech i bicie serca czy lepiej ujmując szum krwi, płynacej jak rwąca rzeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buszująca w zbożu i ....
"oprzec głowe na ramieniu ukochanej osoy, zamknąc oczy i...słuchać. wyławiac inne dzwieki, " wspominam dawne wakacje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buszująca w zbożu i ....
kochane Świnoujście...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po deszczu zawsze pachnie
:) YCHY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buszująca w zbożu i ....
widzę, każda z nas jest chociaż na moment nostalgiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po deszczu zawsze pachnie
to nie tak zreszta nie wazne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bobra się boisz
chcę kochać się na piasku, romantyczne małe ognisko na plaży :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy kawka?
Niektórzy w swoich związkach się duszą, to też norma,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po deszczu zawsze pachnie
a mnie tu kiedys ktorejs bezsennej nocy :) ktos proponował swoja osobę hmmmm :) właśnie mi sie o tym przypomniało :) az mi sie jakos lekko na serduchu zrobiło, bo ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię kobiety
Lubię, kiedy kobieta omdlewa w objęciu, kiedy w lubieżnym zwisa przez ramię przegięciu, gdy jej oczy zachodzą mgłą, twarz cała blednie i wargi się wilgotne rozchylą bezwiednie. Lubię, kiedy ją rozkosz i żądza oniemi, gdy wpija się w ramiona palcami drżącemi, gdy krótkim, urywanym oddycha oddechem i oddaje się cała z mdlejącym uśmiechem. I lubię ten wstyd, co się kobiecie zabrania przyznać, że czuje rozkosz, że moc pożądania zwalcza ją, a sycenie żądzy oszalenia, gdy szuka ust, a lęka się słów i spojrzenia. Lubię to - i tę chwilę lubię, gdy koło mnie wyczerpana, zmęczona leży nieprzytomnie, a myśl moja już od niej wybiega skrzydlata w nieskończone przestrzenie nieziemskiego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy kawka?
jak to proponował swoją osobę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po deszczu zawsze pachnie
zwyczajnie :) adorowac mnie chciał czy jakos tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po deszczu zawsze pachnie
oj kochany, kochany :) Mówiłeś - włosy masz jak kasztany I kasztanowy masz oczu blask I tak nam było dobrze kochany... Wśród złotych liści, wiatru i gwiazd Gdy wiatr kasztany otrząsał gradem Szepnąłeś nagle zniżając głos Odjeżdżam dzisiaj, lecz tam, gdzie jadę Zabiorę ze sobą te złotą noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy kawka?
ale się uśmiechasz, czyli, miłle złego początki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po deszczu zawsze pachnie
usmiecham się bo dotarło do mnie, ze jest jednak Ktos kto mnie chyba lubi :) miłe, jak na kafeterie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię kobiety
W malinowym chruśniaku, przed ciekawych wzrokiem Zapodziani po głowy, przez długie godziny Zrywaliśmy przybyłe tej nocy maliny. Palce miałas na oślep skrwawione ich sokiem. Bąk złośnik huczał basem, jakby straszył kwiaty, Rdzawe guzy na słońcu wygrzewał liść chory, Złachmaniałych pajęczyn skrzyły się wisiory, I szedł tyłem na grzbiecie jakis żuk kosmaty. Duszno było od malin, któreś, szepcząc, rwała, A szept nasz tylko wówczas nacichał w ich woni, Gdym wargami wygarniał z podanej mi dłoni Owoce, przepojone wonią twego ciała. I stały się maliny narzędziem pieszczoty Tej pierwszej, tej zdziwionej, która w całym niebie Nie zna innych upojeń, oprócz samej siebie, I chce się wciąż powtarzać dla własnej dziwoty. I nie wiem, jak się stało, w którym okamgnieniu, żeś dotknęła mi wargą spoconego czoła, Porwałem twoje dłonie - oddałaś w skupieniu A chruśniak malinowy trwał wciąż dookoła. Leśmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po deszczu zawsze pachnie
chce byc dziewczyna z Twoich marzeń :) o :) Bądź dziewczyną z moich marzeń, moich wspomnień, bądź pamięcią, którą nie da się zapomnieć, bądź piosenką, którą rzucam wiatru śladem, bądź mą myślą, moim światem. Bądź dziewczyną z moich marzeń, moich wspomnień, dniem wczorajszym, który dzisiaj wraca do mnie, moim smutkiem i radością, i tęsknotą, gwiazdą, która świeci pustą nocą... Bądź nadzieją, bądź mą wiosną i jesienią, krzykiem ptaków gdzieś wysoko ponad ziemią, bądź uśmiechem wśród tysiąca drobnych zdarzeń, bądź dziewczyną z moich marzeń. Bądź nadzieją,bądź mą wiosną... Bądź dziewczyną z moich marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię kobiety
Gdybym spotkał ciebie znowu pierwszy raz, Ale w innym sadzie, w innym lesie - Może by inaczej zaszumiał nam las, Wydłużony mgłami na bezkresie... Może innych kwiatów wśród zieleni bruzd Jęłyby się dłonie, dreszczem czynne - Może by upadły z niedomyślnych ust Jakieś inne słowa - jakieś inne... Może by i słońce zniewoliło nas Do spłonięcia duchem w róż kaskadzie, Gdybym spotkał ciebie znowu pierwszy raz, Ale w innym lesie, w innym sadzie... Leśmian dla dziewczyny marzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po deszczu zawsze pachnie
"Gdybyś kochał hej" Gdybyś lubił mnie choć trochę, hej Gdybyś kochał jak nie kochasz mnie Gdybyś nie był jaki jesteś Zechciał tak jak nie chcesz mnie Byłbyś wiatrem a ja polem, hej Byłbyś niebem, ja topolą, hej Byłbyś słońcem a ja cieniem Gdybyś tylko zmienił się Gdybyś nie śnił mi się w nocy, hej Gdybyś dał mi wreszcie spokój, hej Może bym ci darowała Może zapomniałabym :)http://www.youtube.com/watch?v=qoB7qg5sQ-M&feature=related dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×