Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

Gość płaska pupa a...
pierogi uwielbiam, co robić, chcę kobiecych kształtów więcej !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaska pupa a...
tu jest jeszcze ktośm co by czytał !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny, granat, ciemnoszary
jak jesteś taka chuda, to jedz to na co masz ochotę, a na poprawę sylwetki polecam naszych babek poradę, to musi być kawał chłopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niech se rosnie a co
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko dyskretnie proszę
napisać, o której godzinie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko dyskretnie proszę
nie budzić przed południem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natura zabierze wszystko
???????????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natura zabierze wszystko
a lody na śniadanie, mój miły panie ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaluchchch
pod poduchy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morze nie wyschło
tylko zamilkło zaklęta w lód snem wiecznym nocki zimne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia Syberiada polska chatka w śniegu czasy ciężkie rodzina miłośc' wojna zessłanie daleki kraj skuty lodem życie w tajgach na obcej ziemi jak w niewoli nieludzki klimat srogi i nieprzyjazny tęsknota za Polską długa i bolesna bohaterzy będą silni mimo przeciwności losu a co nowym pokoleniem? http://www.youtube.com/watch?v=NplHe2EXtNQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pięknie napisałsś, ale dlaczego główny bohater na końcu pokazany jest w mundurze LWP, ilu takich było, a tysiące nie ieli gdzie wracać ...... nie oglądałem zastrzegam, wiem tylko to co wyczytałem po premierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod niebem jest pięknie
od barw i życzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polemisioowa
Serdecznie zapraszam na PoLeMisiowy profil www.facebook .com/ Polemisie , gdzie prezentuje uszyte z kolorowej bawełny i miłego w dotyku materiały Minky, wypełnione antyalergicznym silikonem zabawki, apaszki. Twoje Dziecko będzie miało kapitalną zabawę i na pewno wyróżni się z tłumu. Zapraszam także na all http: // allegro . pl/listing/user.php?us_id=28152144 .Wybieraj i zamawiaj. Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie zapraszam na PoLeMisiowy profil https : // www . facebook .com /Polemisie , gdzie prezentuje uszyte z kolorowej bawełny i miłego w dotyku materiały Minky, wypełnione antyalergicznym silikonem zabawki, apaszki. Twoje Dziecko będzie miało kapitalną zabawę i na pewno wyróżni się z tłumu. Zapraszam także na all http: // allegro.pl/listing/user.php?us_id=28152144 .Wybieraj i zamawiaj. Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nic nie jest równe tobie
To już siedem godzin i piętnaście dni Odkąd odebrałaś mi swoją miłość Wychodzę każdej nocy i śpię cały dzień Odkąd odebrałaś mi swoją miłość Odkąd ciebie nie ma, mogę robić co zechcę Widywać kogokolwiek mi się spodoba Jadać kolacje w wytrawnej restauracji Lecz nic Powiedziałam - nic nie może wyleczyć tego smutku Ponieważ nic nie jest równe.. nic nie jest równe tobie Jest mi tak tu samotnie bez ciebie Jak ptakowi bez piosenki Nic nie może powstrzymać płynących łez Powiedz, skarbie, gdzie popełniłam błąd? Mogłabym obejmować każdego chłopaka, którego widzę Lecz oni jedynie przypominaliby mi ciebie Poszłam do lekarza i zgadnij, co mi powiedział Zgadnij, co mi powiedział Rzekł: dziewczyno, lepiej spróbuj się trochę zabawić Nie ważne co Ale on jest głupcem Ponieważ nic nie jest równe Nic nie jest równe tobie Wszystkie kwiaty, które zasadziłaś, mamo W ogródku Wszystkie zwiędły gdy odeszłaś Wiem, że życie ze mną bywało czasem ciężkie Lecz pragnę dać nam jeszcze jedną szansę Nic nie jest równe Nic nie jest równe tobie Nic nie jest równe Nic nie jest równe tobie Nic nie jest równe Nic nie jest równe tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to jak morze
Ludzie muszą przecież tęsknić By noc nie była sama Noc życzenia wszystkie spełni jak chcesz Już od rana I każdą myśl, którą znajdzie rano świt Zanim zaśniesz Weź je poważnie Ludzie przecież muszą tęsknić a ktoś Nawet mocniej Gdzieś po całym niebie włóczy się księżyc Znów samotnie Każdy ma coś co przywołać tu chce Tak żeby chwila gdzieś w nas odżyła Ludzie przecież muszą tęsknić By noc nie była sama Jakby wszystkich swych problemów nie dość jeszcze miała A kiedy noc będzie w końcu po rozmowie Zrobi się lepiej także I tobie http://www.youtube.com/watch?v=gZVv-KzllK4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to jak morze
Znów samotnie a jakze włoczę się ­ samotnosc mooozna polubic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×