Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

Gość wielkie nadzieje
oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajomy śpiewał pieśń
ze snu kogoś innego liście zaczynały spadac' i nikt nie odzywał się , ale wydaje mi się, że nie mogę sobie przypomniec' kiedy zbliżałeś się ja po prostu nie wiem co mam teraz zrobic' trzylinowa droga zaczyna zamierac' od widoków pogrąża się w żalu przeszłości w herbacie i papierosach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.youtube.com/watch?v=7tiJY2y0tcQ W malinowym chruśniaku, przed ciekawych wzrokiem Zapodziani po głowy, przez długie godziny Zrywaliśmy przybyłe tej nocy maliny. Palce miałaś na oślep skrwawione ich sokiem. Bąk złośnik huczał basem, jakby straszył kwiaty, Rdzawe guzy na słońcu wygrzewał liść chory, Złachmaniałych pajęczyn skrzyły się wisiory, I szedł tyłem na grzbiecie jakiś żuk kosmaty. Duszno było od malin, któreś, szepcząc, rwała, A szept nasz tylko wówczas nacichał w ich woni, Gdym wargami wygarniał z podanej mi dłoni Owoce, przepojone wonią twego ciała. I stały się maliny narzędziem pieszczoty Tej pierwszej, tej zdziwionej, która w całym niebie Nie zna innych upojeń, oprócz samej siebie, I chce się wciąż powtarzać dla własnej dziwoty. I nie wiem, jak się stało, w którym oka mgnieniu, Żeś dotknęła mi wargą spoconego czoła, Porwałem twoje dłonie - oddałaś w skupieniu, A chruśniak malinowy trwał wciąż dookoła. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale się kręcicie
spać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdy migotały
ranek przywitał radośnie hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech wy
Słowiczka, czy nie widzisz tego co inni, on ciebie przynajmniej lubi, zostawiam do rozpatrzenia, d. nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta pani dokładnie wie
.Życie jest piękne... Więc mu nie daj obok przejść... Życie jest piękne... Nawet jeśli czasem źle... Tam, gdzie piołun, jest miód... Gdzie światło jest i ciemność... A kto czeka na cud przegapi swe niebo... Uśmiech to magia... Powstaje z niczego, a potrafi zdziałać cuda...Milutkich chwil wieczornych i spokojnej nocy życzę... A jutro pięknego dnia z iskierką radości w sercu i w oczach. Cieplutko pozdrawiam. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcel , do ciebie
troszke znam się na hormonach... Jednak nie gwarantuje Ci ze moje rady pomogą Tobie rozwiazać twój problem. Zbilansuj diete uzupełniając ją w wapń! Wszak w spermie występuje ten pierwiastek! Wapń : Mięso np wołowe, tran, mleko (niekoniecznie krowie np kozie owcze, mięso drobiowe, Cynk : (skrzyp polny, cebula, dynia) Potas : (pietruszka głownie korzeń ale też nać) Żelazo : (szpinak, truskawki) Kolagen : ( zboża pochodzenia białkowego, niewęglowodanowego! takimi są : kasza komosa, amaraktus, gryczana, ryż, +może być także popcorn Prolaktyna: Marchew np sok jednodniowy z marchwii +łyżka oliwy z oliwek Lignany : jest taki preparat "Ligunin" jest to preparat homonalny na bazie odtłuszczonego lnu związki klejkowe : galareta, kisiel ogólna mineralizacja : odwar z korzeni żeń -szenia, sok z jabłek jednodniowy-nie roczny! progesteron : jaja,mleko,marchew Moja dieta pomoże. Androgeny, testosteron : Mięso wołowe tłuszcz : oliwa z olwek, masło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrrrr :(
ja gole jadra na zero, a włochy dookoła przycinam na krutko ale nie łyso.... czemu to robie. wychodze z załozenia ze jak panna robi mi lache i lize wory to woli nie łykac łoniaków. dlatego wory łyse a reszta przystrzyzona bo cały na łyso wyglada komicznie i nie mesko. p.s. to samo z pachami nie gole na zero tylko przycinam maszynka na 3 mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie pije nie rymuje
zagraj jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie pije nie rymuje
rozgrzany po niedawnym snie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie pije nie rymuje
Za Tobą iść I. Za Tobą iść w nie pewny los, Na koniec świata, I w noc czy dzień przy Tobie być, Przy Tobie stać, Gdzie jest początek a gdzie kres, Może wrócimy, może nie, Na niebie zorza wstaje już, Z księżyca złoty opadł kurz, I wiosna znów nie daje spać, Chcę Cię na pamięć całą znać, I gdy tak pachną białe bzy, Chce wtedy być, być tam gdzie Ty Dzieciństwo sielskie przeszło już, I chmurna młodość kończy się, Dojrzały wiek dogonił mnie, To przyszła jesień, II. Za Tobą iść w nie pewny los, Na koniec świata, I w noc czy dzień przy Tobie być, Przy Tobie stać, Przez ból i zdradę prowadź mnie, Oczy mi zasłoń w chwile złe, A kiedy wrzesień przyjdzie już, Odpocznij gdzieś i głowę złóż Nie czytam z planet ani gwiazd, Nie ważne gdzie się kończy świat, Chce kochać, śpiewać, krótko spać, O życie z diabłem w karty grać, Dzieciństwo sielskie przeszło już, I chmurna młodość kończy się, Dojrzały wiek dogonił mnie, To przyszła jesień, Dzieciństwo sielskie przeszło już, I chmurna młodość kończy się, Dojrzały wiek dogonił mnie, To przyszła jesień, ­ http://www.youtube.com/watch?v=5vPLzBIsutY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×