Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\słowiczko, nie przypuszczałem, że jestes tak sentymentalna, ale to dla mnie bardzo dobra wiadomośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie pije nie rymuje
Gdzieś wpatrzony oczu ślad Zamkniętych raju bram Powoli zmienia mnie Gdzieś zasnęło serce twe, zniknęło światło dnia Wszystkiego nagle brak Może zmieni się czas na dobre Może zmieni coś w nas z nadzieją dnia Może gdzieś jak w cudownym pięknym śnie W porannym blasku dnia będziesz ty i może ja Gdzieś w oddali słychać głos Jak wolne myśli mkną do niewidzialnym miejsc Znów normalnie trzeba żyć Normalnie umieć być Normalnie kochać świat Może zmieni się czas na dobre Może zmieni coś w nas z nadzieją dnia Może gdzieś jak w cudownym pięknym śnie W porannym blasku dnia będziesz ty i może ja Gdzieś ostatni słychać szept Ostatni czuły gest Ostatnie ciepło warg Nic nie stanie się już w nas Nie odrobimy strat Nie będzie nowych szans Może zmieni się czas na dobre Może zmieni coś w nas z nadzieją dnia Może gdzieś jak w cudownym pięknym śnie W porannym blasku dnia będziesz ty i może ja ­ ­ http://www.youtube.com/watch?v=4CrD9ggPkH4&NR=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie pije nie rymuje
http://www.youtube.com/watch?v=KxqcEVbVDGs ­ Gdy wszystko idzie źle. I nie masz dokąd pójść, przyjaciół tłum rozproszył się... Wydaje ci się że Tak pozostanie już, lecz okazuje się - że nie, bo oto: Budzi się z nocy nowy dzień. Nieskalanie czyste niebo Co było wczoraj odeszło w cień Niepamięci, niech się święci Cud niepamięci Cud niepamięci Cud... Clocharde i wielki tuz Odważny i ten, co się boi Wszyscy równi wobec czasu i płomienia Na moim podwórku blues Na zegarze wieczór I nie, nie czekaj tylko żyj, bo... to tylko chwila, może dwie Na nic lamenty, utyskiwania Co było wczoraj odeszło w cień Niepamięci. Niech się święci Cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie pije nie rymuje
czy jest coś lepszego ­ Dżem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie pije nie rymuje
nie jestem slowiczka i nie chce bys tak do mnie pisal :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie pije nie rymuje
Ty nawet nie wiesz kim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie pije nie rymuje
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×