Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

Gość gość
pięknie grasz dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
steskniłem się za Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie, że miałem być nie dawałaś znaku otwieram Ci swój świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdradż tajemnicę, jaką muzykę lubisz, to co wklejasz jest ładne, ale nie wiem jakie płyty szykować dla \ciebie cześć, miło, jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię romantyczne, wesołe, wzruszające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdradż tajemnicę, jaką muzykę lubisz, to co wklejasz jest ładne, ale nie wiem jakie płyty szykować dla \ciebie cześć, miło, jesteś napisz gdzie chcesz spędzić kilka wolnych dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamy podobne upodobania, jaki znak, który miesiąc? rok ja baran, Ty na pewno podobnie, uparta jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Enya, to były lata chyba dziewięćdziesiąte, piękne, obiecuję, dostaniesz odemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W górach, jak pogoda dopisze, albo do lasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z 2 kwietnia, trochę jestem uparta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Góry kocham, schodziłem Beskidy i Tatry, do lasu zapraszam, mieszkam prawie w lesie, 3 minuty spacerem, czyli na skraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja baran, a Ty? dzieli nas tylko kilka dni w datach, 21 marca, pierwszy dzień wiosny lubię uparte dziewczyny, wiedzą czego chcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baran 21.03-20.04Baran W sypialni Barany są bardzo aktywne i dynamiczne. Szybko się pobudzają i zapalają do miłosnych igraszek. Maja duże potrzeby i radośnie sięgają po ich realizację. To kochankowie, którym można zaproponować coś nowego, jakąś nową pozycję czy realizację fantazji erotycznej, Baran się nie wystraszy, ale ochoczo przystąpi do realizacji. Barany są bardzo namiętne, wiedzą jak brać i dawać rozkosz. W łóżku lubią element rywalizacji np. o to, kto przewodzi czy rozpoczyna miłosne „zapasy”. Podoba im się odrobina niepewności, ryzyka. Barany to nie są pieszczochy, to ogniści kochankowie, którzy spalając się w seksualnym transie, wyzwalają z siebie i z partnera niesamowite pokłady ekstazy. Barany chętnie inicjują seks, otwarcie potrafią sygnalizować swoje pragnienia i realizować je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polubiłaś mnie, ja Ciebie bardzo piękne Tatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zodiakalne Barany to osoby energiczne, bezpośrednie i zdecydowane. W życiu szukają przygód i z ochotą angażują się w nowe przedsięwzięcia. Patronką Baranów jest planeta Mars, ich żywiołem zaś ogień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W miłości Barany są porywcze i niecierpliwe. Uwielbiają flirty i zakochują się od pierwszego wejrzenia. Natychmiast chcą zdobyć obiekt uczuć, dlatego mogą być posądzane o grubiaństwo i nachalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×