Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

Gość gość
https://www.youtube.com/watch?v=PQ90zX9_VGg dla mnie? jeśli to odpisz, przyjechałem,ale może na ten weekend jeszcze wypadnę do Nidy, Mikołajek tak pięknie grasz, jesteś..... nawet wiem, piękna , wesoła, kochająca przyrodę, uwierz myślę, cieszę się, jesteś obiecuję świetną kawę, rano pitą w łóżku, a może gdzieś na plaży świetnie, że masz cierpliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://www.youtube.com/watch?v=L0seetveiPs piękne, napewno podziękuję Tobie jeszcze za tą piosenkę za dwie godziny mam być na lotnisku, plany się zmieniają i zamiast żagli zimnych mazurskich nocy na łódce, pędzę na Capri i Neapolu, myślę o Tobie istotko, wracam za 10 dni i ....ech opiszę trzymaj się, przytulam i pozdrów siostrę z maleńką będzie słońce, uśmiechaj się pięknego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcę pływać w twoich wodach w falach twoich włosów poczuj ciało na mokro przesuwam się na palcach chcę spojrzeć w twoje oczy nie wątpiąc co robię chcę pocałować usta trzymać cię w ramionach syrenka kocham cię przez drogi chodziłem ktoś, kogo nigdy nie spotkałem jesteś wszystkim czego chcę być z tobą nie obchodzi co jest dobre nawet od czasu do czasu czuję jeszcze bliżej w nocy marzy mi się spać w dzień marzy mi się obudzić tego dnia, każdego dnia będę obok ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baila Morena- tańcz brunetko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schodząc zboczem tańczy przez drogę szura sandałami wznosząc pył poruszając talią i biodrami jak żadna ma ciemną skórę jasny uśmiech koloru księżyca ma pewne cechy z białej ma pewne cechy z czarnej ma pewne cechy Indianki piękną mieszankę, którą daje ta ziemia tańcz czarnulko tańcz ty tańczysz jak żadna szuraj sandałami zabierz mnie do twojego szaleństwa tańcz czarnulko tańcz ty tańczysz jak żadna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noc jest dziewczynką, która przemija , która rośnie muzyka nie przestaje grać, tańcz dalej rozpala się pot jej ciała, daje połysk skórze koloru cynamonu kolorowa bluzka, świt i ta czarnulka Piękna:) dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×