Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

Gość gość
jeśli uśmiech na Twojej twarzy będzie choć ułamkkiem tego uśmischu z klipu...... szczęściarz ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiurem
Lubie siedzieć na piasku i patrzeć w morze CHLAPOWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zimno, duży wiatr, gorące ognisko i ciepła herbata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://www.youtube.com/watch?v=PQ90zX9_VGg piękne, nasze, musiałem wyjść ma taras w miarę ciepło , mnie gorąco, dziewczynko , co u ciebie? piękne filmy, obejrzę, dziękuję przyślij link filmu tylko dla nas, pewnie był, ale ponów taki film dla dwojga na Mazurach pod kołdrą, a może na zimnej Alasce chyba najokrutniejszy ten listopad..... czekając na wiadomości.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogoda była ładna, poćwiczyłam , spacerowałam po lesie, , chcę dużo słońca, bo to mi daje siłę http://vider.info/vid/+fn1vs55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co oznaczają greckie pocałunki? póki siedzisz odpisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to oby nie jakaś sycylijska wendetta? myślę, że grecka kultura wprowadziła na dobry trop Europę . może więc francuski też co robisz, zasypiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Greckie pocałunki to niemiecka komedia romantyczna, główna bohaterka wyjeżdża z narzeczonym do Grecji, on ją zdradza z inną, dziewczyna poznaje Greka, postanawia zemścić się razem z nim na swoim niewiernym narzeczonym, ale sama również spotka miłość, historia w stylu " Francuski pocałunek" Ta piosenka drugiej zwariowanej komedii serbskiej to " Czarny kot, biały kot, o swataniu młodych przez ich rodziny, ale są szaleni Wczoraj wróciłam od siostry, spać mi się chciało miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pomiędzy szumami mórz polecam zadbać o siebie i zainteresować się ofertą www.igortreneronline.pl. Tworzy też świetne filmiki z dużą dawką humoru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×