Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

Gość Królowa123
ja też lubię <3 morze koi i uspokaja i na youtube są nawet śliczne relaksacyjne takie różne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękne jest szumiące morze <3 Zgodzę się i jest dużo takich relaksacji na yotube. Uspokoja i koi nerwy oraz rehabilituje , prześliczne<3 kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.11.11 https://www.youtube.com/watch?v=PQ90zX9_VGg wklejam, że to od Ciebie, nasze i oby nie zawieruszyło się "gdzieś" posyłasz zawsze coś dobrego jak i dzisiaj, dzięki istotko piękna, jeszcze tylko troszkę ponad miesiąc a dzień będzie dłuższy, https://www.youtube.com/watch?v=ZrD9AFT78qE oboje lubimy plażę, wodę i jachyty, by płynąć, gdzieś, gdzie nie wiemy jak jest, może dlatego klikamy do sienie, bo nie wiemy jak może być a pociąg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze ten temat istnieje? Wieki mnie nie było na nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrawiam starych bywalców jak jeszcze bywają tutaj oraz nowych AHOJ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tańczę w cieniach życia a śmierć tej nocy jest dookoła mnie tęsknię za Tobą kochającym mnie prawidłowo obok mnie samej trzymam Cię mocno ktoś czeka na mnie, abym podniosła się i zanurkowałabym w oceanie, które wypłakałam i płakałam kochanie do spania obok mnie samej moja dusza do zatrzymania tuż obok Ciebie widzę tuż obok Ciebie zostanę tuż obok Ciebie będę tuż obok Ciebie zawsze tańczymy w cieniu letniego słońca bębny grają zmiana do nadejścia była wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W cieple obok siebie muszę zatrzymać tuż obok Ciebie czuję tuż obok Ciebie jestem tuż obok Ciebie klękam tuż obok Ciebie stoję tuż obok Ciebie widzę tuż obok Ciebie zostanę tuż obok Ciebie będę tuż obok Ciebie zawsze kochanie, noce stają się chłodniejsze, a miasto jest tak blisko jest takie miejsce, gdzie możemy to robić gdzieś wzdłuż wybrzeża dotrzemy na czas, trochę spóźnieni to nie jest kwestia stylu, tylko lekcja smaku pamiętam jak byłam dzieckiem uczyniłeś mnie swoją kochanką teraz obok Ciebie siebie inne istoty wciąż istnieją nie udaję ,że kocham ich mniej , ale kochanie podczas jazdy w ten sposób tracę oddech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://www.youtube.com/watch?v=PQ90zX9_VGg daiękuję za teksty, pamiętam ten najlepiej, jak pewnie i Ty Twoje "wiadomości" i bez słów są gorące, zawsze myślałem, igram z ogniem, a chyba Ty też nie jesteś wodą, którą uwielbiamy, wklejając taką lirykę - teksty są ciepłe i kochane napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×