Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

zostaje do 17.00] hej z góry z góry... jadą mazury....;) jedzie jedzie mój janeczek wiezie wiezie mi wianeczek iiiiiiiiiiijjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjaaaaaaaaaaaaaaa rozmarynowy :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżko,nic z tych rzeczy;) choć wczoraj przyszedl ten tam ;) i fajnie było;)prawie jak dawniej("prawie" robi wielką różnicę:P) dziś mam taki dzien, że z łatwością znajduję piosenki odpowiednie do słów innych ludzi, do zdań wypowiedzianych albo do sytuacji;) a że Ty mazura z mazur to mi się tak skojarzyło...;) własnie latam po magazynach i książki odkładan na pólki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co Ty tam tance odwalasz na biurku???:D:D:D:D też sobie popatrzę ...tylko studenci mogą :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżko,przybywaj do Łodzi, obie odwalimy tance na stole...to jeszcze hm...zarobimy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie boj sia.. odnajde CIę:) no i czego się boisz.... czemu nie chcesz iść na całość.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika ach monika dziewczyno ratownika:P:P pól plazy tutaj marzy,że kiedyś się przydazy;) coś mam awersję do tego imienia...ciekawe czemu.........:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja jestem...... córka rybaka..... mazura z mazur.... popatrz jaki na jeziorze ,wody glazur daj mi swe usta..... weż mnie w ramiona... i się przekonasz...ile slodyczy jest w SLOWIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE................?????????????? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mexikana,mexikana...... ble,ble,ble,ble,ble,bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee........... hawana!!!! :D kurcze jak mi się gorąco zrobilo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba wyspa jak wulkan gorąca... oleeeee olaaaaaaaaa :):):):) Wróżeczko i o to chodzi!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szła dzieweczka do laseczka.................:) nie,musiałam zmienić się z kolega,on do domu polazła a ja wskoczyłam do czytelni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×