Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

szczęśliwej drogi już czas........................ nie,coś innego,bo sentymentalie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy miłość zapiszesz w pamięci gdy ziemia tak szybko się kręci że ktoś ci się na niej zaplatał nie szukaj niczego po kątach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylo cieple lato choć czasem padalo duzo wina się pilo i malo się spalo tak zaczęla się wakacyjna przygoda on byl jeszcze mlody i ona byla mloda agnieszka już dawno tutaj nie mieszka :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) kiedy wiosna buchnie majem cały świat się majem staje;) Wróżko, u mnie konawalie rosną pod moim baloknem więc zwasze mam ich bukiecik w domu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....szłaś ulicą z konwaliami, ty i ta ballada....:) tak mi się taka piosenka przypomniała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmm w brzuchu to raczej motylki si e spotyka albo wiem kalafior !! toż to kwiat bleeeeeeeeeeeeeeeeee nie lubię kalafiora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalafior mniammmmmm z buleczką tartą smazony :P:P:P:P:P:P:P:P:P:) nie gadć o jedzieniu !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcieKasiu ja tez nie lubilam kalafiora,a teraz lubie hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żołądek (łac. gaster, ventriculus) to narząd, stanowiący część przewodu pokarmowego, którego zasadniczą rolą jest trawienie . Wielkość żołądka jest zmienna i zależy od jego wypełnienia , napięcia jego ścian oraz pozycji ciała Długość żołądka: 25-30 cm Szerokość żołądka: 12-14 cm Pojemność: 1000-3000 ml nie zmieniaj rozmiarów wróżka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cari muszę sprobować jeszcze brokula ,ale mam jakies obrzydzenie do niego ...jak kiedyś gotowalam jarzynowa to wygladal jak żabi skrzek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa wiosna przyszla wiosna przyszla a wraz z wiosna bóle glowy :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klucha jesteś dzis super wesola:)wróżko polecam brokuly:)sama pierwszy raz zjadlam w zeszlym roku ,i byly pyszne:)żałuje ,ze wcześniej sie nie skusilam, teraz trzebaby mi skosztowac karczochy czy cos tam jeszcze :)czlowiek zdazy zemrzec i nie zdola pokosztowac warzyw ,a c o doppiero zycia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×