Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

errata : składają się z mięsa :D są zwierzętami roślino i śmieciożernymi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie lubie mieso mi smierdzi-tfuj wieprzowina, wolowina w szczegolnosci-chociaz wolowiny nigdy nie jadlam:) dziczyzne jem ale w malych ilosciach, jak nie ma nic innegio na obiad, a co do kurczaka to jakos je toleruje, ale kaczki czy gesi nie rusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy ma jakiegoś bzika :) ja tam dziczyzny z drobiu kaczek nie rusze chociaz kiedyś podstepem zjadlam kielbache z dzika i niczego sobie byla ,ale jak sie dowiedzialam to uffffffffffffffffffffffffff.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze kabaczki ponoć są dobre;) ludzie robią z tego placki .bigosy ale jakoś nie mam do tego przekonania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zoóoza wszystko trzeba przetestować baklazanow nie jadlam może jak to wszystko stanieje będe robić..... może coś mi posmakuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie jesteś już koło obwodnicy..... ale nasienny tylko do 17-stej więc nici z zakupów. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero dotarłam;) taki dlugi sobie spacer zrobiłam do domu ładnie na dworku jest to i mi sie nie spieszyło zbytnio...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba jutro wyrusze na podbój urzędu skarbowego jeszcze tam nie dotarlam w tym roku hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło rajusiuuuuu goferki z bita smietanka i dżemem z czarnej porzeczki................................ pychhhhhhhoooootttttttttttttttttaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D:D:D to wypij sobie kapuczinkoa strzele se kawusię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia wlasnie przeglądam przepisy w necie i nie wiem ktory wybrac ,bo chcę takie chrupiące goferki ja mam powidla sliwkowe :) jesuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu już mi slinka leci:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P 2 lyki i lecę do kuchni ...kurcze nadrobie kalorie od poniedzialku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalapalam sie na jednego goferka :( chyba za dobre wyszly :) następnym razem zrobię wiecej ...może jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×