Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

hehehe no co ty! to moje ulubione sledziki własnie w pomidorkach z podsnazoną cebulka z gorczyca i rodzynami.......... moge jeść zawsze w dowolnych ilosciach.................:D:D:D A stoperan mam,to ci dehaele, podeslę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z ta babką to myśle jak to zrobic... może rzecywiście by zrobić experyment...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak o tej porze to niebezpiecznie ... jeszcze jaki zbrodniciel by napadl jutro polecisz i mi kup przy okazji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihi no ja myslę;) moi lubia placki ziemniaczane,wiec i ta babka będzie im smakować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) a wy jeszcze nie śpicie???? jak leci???? sorry, że pojawiam się i znikam, ale walczę z mgr:) czekam na generała:classic_cool: podobno ma dla mnie jakiś prezent, a ja na przeznty łakomczuch jestem:P może kupił mi jeżyki... najlepiej kawowe...mmmm... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu🌻 kurczę, mam jakieś 10 stron, więc na początek- przyzwoicie, ale mam pierdolniętego promotoera, który wszystko neguje i każe zmieniać... więc to mnie BARDZO zniechęca do zrobienia czegokolwiek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki;) no jakos Ci się nie dziwię...że zniechęca przeciez on powinien pomóc a nie zmieniac zdanie co chwilę.. eh.......... dobra przeprowadzam ewakuacje do wyrka;) Julianko - buziaki i spokojnej nocy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy się na męża czekam:P:P:P bo to zła kobieta była;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUlianko:D Dzień dybry wszystkim;) No skleroze to ja mam jak talala ;) Zapomniałam cukru i o kawusi mogę pomarzyć jedynie.... Czekam na kolegę,to do sklepu skoczę...Może i co słodkiego zakupię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włąśnie przeczytałąm w Gazecie,ze całkowite zaćmienie słońca w Polsce będzie 7 października 2135r czyli w moje 157 urodziny Moze dożyję... hihihihihihi a dziś będzie częściowe zaćmienie ok. południa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewakuuję sie dzisiaj do urzędu skarbowego :) może jeszcze do mamy polecę :) milego dzionka 🌻🌻🌻🌻 i [👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu🌻 wróżeczko🌻 mogę się podłączyć pod kawkę?? nie dostałam jeżyków😡 dostałam nowy śliczny ekspres do kawy:D:D:D:D:D krzysiu wie jakiego mam pierdolca na tle kawy, a stary ekspres ma z 10 lat:) jak kupię lavazzę---> zapraszam do mnie na kawkę:D:D:D:D buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×