Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

Gość Grażynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja kolezanka
Cari ,prosila przekazac,ze przez tydzien nie bedzie na topiku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wierzę..............co się dzieje ? gdzie jesteście ? ciemność widzę ciemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja idę obiadek wstawiać :) mam szybkowar to będzie szybki obiad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kasiu czy ty widzisz co tu się dzieje ? u nas też świeci słonko ale nie jest tak ciepło żeby chodzić w krótkim rękawku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klucha,no widzę.. ale to pewnie dlatego,że ludzie wolą iść na spacer a nie w domu siedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilcia :D {usta] no nareszcie się coś rusza ;) kamilcia co u Ciebie slychać ...???dalej masz taki nawal pracy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zóóóóza słyszalam ,że masz piwko i chipsy jeszcze jak usmazysz frytki to super:D ja w zamiam poczestuje lodami ,bo mam......mniamm...........;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze zóóóza z browarkiem nawiala :D Kasia masz coś w zapasie ,bo ja to bym musiala do sklepku lecieć(wygodna jestem) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie spokojniej... wolna niedziela, w pracy w miare spokojnie w szkole chwilowo tez, ale od nastepnego tygodnia musze sie zmusić do dalszego pisania pracy..:( Ten wolny dzień nie zbyt dobrze na mnie wpływa, bo chyba sie juz przyzwyczaiłam do tego, że jestem 7 dni w tygodniu na pełnych obrotach, a w dzien wolny taki jak dzisiejszy... mysle,... zbyt dużo mysle, i nie dochodze do zbyt pozytywnych wniosków.. :( A co tam u Was słychać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×