Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

🖐️kasiu i dobranoc jakoś spać nie mogłam............ ale już uciekam🖐️😘🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze śniezek spadl i znowu zimno ...:( wyciągam zimowa kurtkę i zasuwam po pieniązki to jedna pocieszająca rzecz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śnieg??? hmmmmmm u nas słonko świeci,ale chłodno jest... Cześć Wróżeczko:) wyspana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżko, wywalili mnie do wypozyczalni i póki co to nie poklikamy sobie ...:( hehehe no to dobrze że jesteś wyspana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️kwiatuszku😘 u mnie słoneczko razi oczka,ale trochę wieje za to wczoraj to taki grad napierniczał,że strach było z domu się wynurzyć a musiałam niestety wyjść😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedlugo przyjde na ploty ;) mam nadzieje ze ktos tutaj bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdobry kobity moje :) 👄 dzisiaj zrobilem sobie wolne... mam na obiad gości i potrzebuję pomocy... mam zamiar zrobić kotlety mielone ,ale kur.... to tam do tego się daje ???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooooooooooooooooooooooooooo Samcze - wychodzą z Ciebie talenta i ludzkie odruchy..........:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wy nie macie ludzkich odruchow :P nikt mi nie napisal jak trzeba kotlety zrobić😠 teraz to ja ide smazyć wwalilem wszystko co mialem w lodowce.. łacznie z dzemem wiśniowym:D ponoć podkreśla smak mięsa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samcze, bo my wierzymy w Twe zdolności kulinarne...i jak widać....nie zawiodłeś...:P ten dżem, to hmmmmmmm..............niezłe urozmaicenie....:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis senna nie jestem za to mam duzo pracy :P chcialam sie przywitac po raz drugi ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amfa:) cześ;) po raz drugi:):) i do wieczorka, ale do późnego wieczorka...chyba... spadam do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×