Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

a ja w robocie siedze i zaraz łapię się za podlewanie cwietów a mam tego zilestwa w cholere.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez leye:(musze jeszcze zmienic opony na letnie ...ale nie mam jakos natchnienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witama ranne ptaszynki🖐️😘❤️🌻:D Miłego dzionka wszystkim życzę Szczecin też dzisiaj deszczowy:(:( i senny,aż nic mi sięni chce robić NIE CHCEMMM ALE MUSZEMMMM:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech ide kochani do roboty:( 3-majcie się ciepło w temn ponury dzionek:D do później papapapapapa🖐️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju ale mi sie spac chce!!! moj mamut zbudzil mnie o 4.30 i juz nie moglam zasnac!! teraz mnie na spanie bierze..tym bardziej ze pada cholerny deszcz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołego zająca, co śmieje się bez końca, szczerbatego barana, co beczy od rana, pisanek w koszyku oraz mokrego ubrania w dzień polewania 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do cholery chcecie mi powiedzieć że wszędzie leje deszcz a w kaliszu świeci śłońce / bo tak akurat jest niestety/:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robaczki no i u mnie ciemno ...ponuro ....deszczowo :(,ale jeszcze nic straconego możemy wybrac się na wycieczkę do kalisza:) fląderko dziękujemy ;) i wzajemnie🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróżka przecież wiesz ze ja z reguły nie kłamie no bo i po co ....u mnie od rana nie ma kropli deszczu , owszem sa chmurki ale białe ale za to jest 60% słoneczka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak w łodzi leje to za godzine bedzie u mnie padało pewnikiem:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło choroba po deszczu.....ja mam delikatny organizm przeziembie sie, herbate z prundem szykuj dla mnie na rozgrzewke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×