Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

dawaj mi tu tego ciacha do spróbowania i to szybciutko nie chcesz się dzielić w wielki piątek??????uuuuu nie ładnie wróziu:p czasem nie ma czasu na zalogowanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to idę i sama sobie upiekę:p oj koniec opier.......idę dalej do kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pen:Ddzięki za życzenia i nawzajem😘 wróziu wiedziałam,że na mój płacz zareagujesz:):):):):) mmmmmmmm pychotka mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pinsleepe dzięki, WZAJEMNIE:):):):):) Agami;) Wróżko:) jaka ja zakurzona.............miczym mumia:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agami teraz i ja zmykam dalej :) ale napisze ci co zjadlas to byl podstęp ;) rybę z ziemniakami i surowka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasieńko nie płacz , ja mam złom nie telefon :) cześć wszystkim pogoda że \" o Boże \" nic się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały czas się zastanawiam czy wszystko kupiłam co jest potrzebne na święta . Pewnie i tak wyjdzie dopiero w trakcie świąt .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klucha no ale....jak bez fona.....................:(:(:(:( mój kontakt w wieloma ludzikami...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z wieloma to TYLKO komóra....................... buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz dawno mnie nie bylo na kafe, wchodze i przezywam szok ;) nie ma juz topiku o 25.000 😭 Ale Was znalazlam i serdecznie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nic w kuchni dzis nie zrobiłam:( latałam po serwisach z telefonami...:( jedynie co,to swój pokoik doczysciłam na błysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×