Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

noooo jedno oko mi sie nie dokońca zamkneło więc jestem kasiu🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ledwosie przytachalam ,ale my kobiety mamy przerąbane :d TRZY TORBY ...PARASOLKA ...rak brakuje ... oj przydalby się wielbląd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżko-mamuta to gdzie schowałąś?że on toreb nie tacha?????? Cari:):) cześć:) Wzajemnie-spokojnych Świąt;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dobrze ze moja zakupy robi...tylko kartke na zakupy wspólnie wypisujemy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam sobie nic do zarzucenia wróżko toreb ciężkich też tachać nie musi bo ja po robocie odbieram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróżko,wróżko coś ci dam jedną lista tylko mam:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod Oszmianą nad Wilejką Żył Babulej z Babulejką, Ona była czarodziejką, On - rzecz prosta - czarodziejem I jadali mak z olejem Babulejka z Babulejem. Babulejka raz powiada: \"Babuleju, tak się składa, Że mam starą koźlą skórę Odwieźć dziś na Łysą Górę.\" Więc Babulej z Babulejką Pojechali taradejką. Nagle koń okulał w drodze, Aż Babulej zaklął srodze. \"Jeśli kuleć chcesz, to kulej!\" - Rezolutnie rzekł Babulej I zostawił konia w tyle. Taradejka jedzie milę, Jedzie drugą, wtem na trzeciej Koło wprost do rowu leci, Aż Babulej parsknął śmiechem: \"Ładna jazda z takim pechem, Cóż - na miotle jeżdżą wiedĄmy, To my na trzech kołach jedźmy!\" Jadą dalej, wtem na szosie Pogubili obie osie. \"Mocniej siedĄ na taradejce\" - Rzekł Babulej Babulejce I ze śmiechem ściągnął lejce. Tym sposobem znów przebyli Siedem mil. Na ósmej mili Taradejka się rozpadła, Babulejka tylko zbladła, A Babulej tak powiada: \"Zawsze jest na wszystko rada - Bat nam został w tej podróży, Niech w podróży dalszej służy.\" Więc na bacie siedli wierzchem, Pojechali, a przed zmierzchem Byli już na Łysej Górze I na koĄlej siedząc skórze Zajadali mak z olejem Babulejka z Babulejem. :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×