Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

amfa ,bedziesz za nami tesknila??? chociaz troszeczke????:( bo ja za Toba bardzo tak mnie pobudzalas do zycia :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrozia..jak dla mnie to mozecie leciec..tylko siedzcie cicho jak mamut wroci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżko,ale my sprytne jesteśmy................. Spoko,jak nie nad zatoke to poleimy na Majorkę... patrz-tam jest wielkikufer z naklejką - NA MAJORKĘ i obok jest druga nalepka - GAPOWICZÓW (kasie i Wróżke) serdecznie zapraszamy...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede tesknila baaaaardzo 👄 :) no ale 3 maja melduje sie na posterunku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedzialam ,ze jeszcze nic straconego :P dobrze ,ze twoj mamut wytrenowany :P jedna torba wazy z 110 kg :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jestem w kropce hmmmmmmmmmmmmmmmmm.... lecę tam gdzie jest najwięcej gorącego slonca :D i mozna sie strzaskac na mahoń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć BABISZONY:) lipa z mioch dzisiejszych planów:( od samego rana mam migrenę i leżę w łóżku nie mam siły na nic:( idę dalej do wyrka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz udar słoneczny ? :D ale pewnie działeczka wypieszczona na maxa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie wypieszczona;) ide już w stronę lożeczka ,,,jestem zmeczona i na dodatek net muli ,ze słabo sie robi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihi po moim wczorajszym,a własciwie nocnym wpisie mozna sądzic, że rzeczywiscie dobrze sie bawiłam;) Bo bawiłam się rewelacyjnie:D:D:D Bylo mi takie cos potrzebne:) A dziś..... khe khem... Pićććććććć:) I nogi bolą.... MIŁEGO DNIA!!! kurcze, u mnie pada deszcz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia cieszę sie ,ze bawilas sie fajnie ;)......no tak musialo być fajnie..... zauwazylam :P u mnie jeszcze swieci slonko:),wiec chcę to wykorzystac na maxa ....jadę na dzialkę ..moze będzie grill ;) mam nadzieję ,że ta deszczewa pogoda nie dojdzie do mnie :)i spedzimy mily dzionek Milego wypoczywanka topikowiczom;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za chlyw wróżka:D to u ciebie słonko świeci , a u mnie 8C i deszcz pada co za ochyda...a jak mówiłem kasieńce że taka pogoda będzie na weekend to mi to dziewcze:D nie wierzyło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak kasiu masz racje..ale ja mówiłem że tylko w sobotę iw niedielę bedzie w kaliszu...przynajmniej 8-10C i bedzie padać prawda,a ty kasiu obiecywałaś mi klarę :D i gdzie ona jest:D co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie może byc ...chociaz slonka juz nie ma ,temperatura wzgledna niby na moim termometrze 21 + żeby nie ten wiatr buuuuuuuuuuuuuuu ,ale to nic ...nic mnie nie powstrzyma przed dzialką :D ok nie ma mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×