Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

biedne sąsiadki.......... płaczą za swoimi pupilami......... ale mam nadzieje że te psy ze znanych ci źródeł pochodzą .....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jessssssssssssu jak mi sie pic chce ...wlaśnie ktoś mi wypil colę :( Kasia dam ci 2 kabanosy za szklaneczkę miryndy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżko.leciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii uważaj,żeby się nie rozlało.... bo to mirynda z wkładka....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam pepsi ...mogę podesłać .... dobra , panie kochane , spadam na sypialnie z męzusiem filmik pooglądać....niby dobry ...........tennn filmik ........ opowiem jutro ............ :D nara kofane , ubawiłam sie az się popłakałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pranie zrobione lecę dziewuszki do wyrka słodkich snów bo mamut korki chce wykręcać:(:( bawcie się dobrze:D papa 😘😘😘102:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mima ma cieczkę i nie wiem czy jest smaczna ............ ja muszę tez bo mi natura nie pozwala juz siedzieć www.szipszop.pl/tickers/4187.gif bez komentarza :D :D :D Dobranoc .🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klucha no jak moglas nawiać w takim momencie :D szkoda ,ze ja już wiedzialam czesniej teraz to tylko moge popatrzeć na oczy innych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×