Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

U mnie nie ma słonka,ale za to nie pada już,bo rano kropiło.Wzajemnie Kasiku🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc u mnie slonko bez wiatru nareszcie.... i jak zwykle pojawiam sie i znikam :) musze to wykorzystać ,bo jutro do pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć🖐️słoneczka jeden wpisik machnę i się szykuję do wyjścia dziś u mas zaczynają się dni gryfina lecę na stadion,gdzie będzie kupa imprez i mnóstwo zespołów dzisiaj zagra hey i raz dwa trzy jutro papa dance i ktoś tam(nie pamiętam) a po jutrze kombi:) pewnie wrócę dopiero 3-maja bo na ten czas przenosimy sie do mojej siostry(mieszka rzut kamieniem koło stadionu) życzę wam kochani miłej i słonecznej majówki:D 3-majcie się cieplutko papapapapapa😘🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale macie super..... :D ja zostałam uziemiona w domu na kolejne dni... Agami, Wróżka, Cari - bawcie sie dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez siedzę dziś w domu.., pogoda taka, ze ledwo co na balkon sie chce wyjsć, a dlaczego Kasiu Ty siedzisz w domku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agami,a ja Ci właże do kieszonki,albo gzieś indziej:)i z Toba na te koncerty sie wybiore:classic_cool: Znowu pada:(to ja tez uziemiona,a mialam sobie pokopać:)w ogrodku Zóóózia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilcia - a bo rodzice wyjechali a ja z babcią musiałam zostac... Zoozia - dzieki za poczte;) fajna:D:D:D:D 👄 Cari - pokopać chciałas....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz cos jeszcze przesle jezeli z czyms sie powtorze to :o :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoooziu,wysyłaj;) i nie przejmuj sie powtórkami;) Cari i dla Ciebie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilciu - dziekuję bardzo;) Prosze o więcej;) ja też mam ale póki co to czekam aż zbierze się tego więcej i wtedy zrobie nalot na pocztę:D Cari - Słonko 🌻 aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa noooooooooooo i dla Kamilci za stronke 🌻 -ów cały bukiecik;) takich wiosennych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ku ku :D kto siedzi w domu przed kompem ten się wpisuje 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kamilciu :D co tam słychać , jak pogoda bo u nas cudne słońce ale wiatr taki że mało co głowy nie urwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilcia się nie odzywa to jeszcze jej prześlę pozdrowienia od Wróżki . Wróżka siedzi na rogówce i pije Tyskie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klucha:):):):) Ja tez pewno pić piffko będę:) Co tam słychac? Kamilciu - dzieki za pocztę i cwiety;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kasieńko , pij piwko pij :D piwko dobre na wszystko . Ja też bym się napiła ale robię za kierowcę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za pozdrowionka, u mnie... słonko ostatnio widziałam w czwartek, a teraz tylko chmury i deszcz ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klucha:):) oj tak - piffko...dobre piffko...;) Cari -dzieki za smska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :D cos mi sie zdaje ,że najlepiej zrobie jak pojde lulu :D bo po wizycie Kluchencji cosik mi sie kolbece w glowce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D♪o♪b♪r♪a♪n♪o♪c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×