Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

dziekuje za interpretacje teraz to moge juz isc na to snaidanie ole!! flo niestety nie dojade dzis do ciebie, ale Robaku to cie odwiedze:) no wiesz Robak to Robak a co tam Warszafka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihi nie wiem gdzie dzis isc na spacer:( kolezanka zaprosiła nas do siebie, miałam zadzwonic rano, ale wyłączyła telefon:( i nie wieeeeeem co rooooooooobic😭 teraz Maja idzie spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinsleepe witanko;) Flądra,a to koleżanka tylko komóre ma?czy stacjonarny tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOLEZANKA FLO
wylaczylam bo juz mi sie odwidzilo spotkanie z toba i nie wiem jak ci o tym powiedziec ole!!! to ja wiadomo kto->pchla szachrajak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu z czy dziwna sytuacja???? my tu sie z flo droczymy\' flo drocze cieeeee dro dro dro ole!!! ps a kolezanka pewnie spi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolezanka ma malą córe - młodsza od mojej o 10 dni, na pewno nie spi wiem ze sie droczysz pchło jedna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko;)gania z pieskiem i mnie fkurzaja;)kot wytrzymuje zabawy tak 15 minut potem pokazuje pieskowi kto tu rzadzi;)heh sa zabawne.dzis jest dzien ,ktory co miesiac mnie rozpier..... rachunki a mam tego troche :( ale co zrobic taki swiat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) jeszcze 3 lata temu dzielilam pokoj z psem i kotem , co tam pokoj dzielilam z nimi lozko, kot spal na koldrze ja z psem pod:) fajne czasy potem ja przemnioslam sie pietro wyrzej, pies moje lozko zamienil na lozko rodzicow:) a kot jak to kot zaczal chadzac swoim sciezkami i z zaginal:( teraz juz nie chce miec kotow dlatego ze moim sasiedzi maja za duzo psow i moje koty gina, kiedys mialam 9 kotow a teraz ani jednego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie piękne panie🌻😘 i przystojnego pana😘🖐️😘 mnie dzisiaj czeka bojowe zadanie........dwa dywany muszę wyprać:( ale co to dla harcerza....gołą d...siąść na jeża:D ale wcześniej lecę z siostrą na przymiarkę sukni ślubnej-----to bardzo przyjemne zajęcie:D flo ....jak nie masz gdzie się opalać to zapraszam do mnie....wiesz,dywany piorę na trawniku na podwórku a słońca tam hohoho;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
khe khe kasiu.....pamiętaj,żeby listonosza i do mnie posłać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agami - cześć:D:D No dobra,to już wysyłam;) Kurde......2 dywany......... Wow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ami ami ami fotki:D Witajcie ole !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×