Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

ole...ole...ole...oleeeeeeeeeeeeeeeeeee nie dam się .... nie dam sięeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ole...ole...ole...oleeeeeeeeeeeeeeeeee.... rozbierammmmmmmmmmm sięeeeeeeeeeeeeeeee ...:D rozbieram sięeeeeeeeee:D dobra chwila relaksu byla:D zamykam sie w szafie i wymiatam to co nie potrzebne:) ech...... zapomnialam wam powiedzieć ,ze bylam u fryca zrobilam sobie pasemka tu i tu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to milo ja ide w przyszlym tyg do fryziera chyba znowu wygole boki, o gore i tyl zaczne zapuszczac:) kto tu u nas zna sie na wordzie????? wroziu kto moze ty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wrozka poleciala fotki strzelac;) robaku🖐️ SZUKAM FLO!!!!!! przeslij mi te znaki, bo ja nie mam tej czcionki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam tacie mojemu balsam po goleniu nivea,ale zadowolony chodzi:):):) wcześniejszy prezent na Dzień Ojca to jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mojemu wczoraj wykupilam pol apteki lekarstw i wcle nie byl zadowolony:D ole!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe no mój pewno tez nie bylby zadowolony;) ide kolacjować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie nie mam fotek :) jak najdzie mnie ochota to sobie strzele i wam wysle ;) teraz znowu ide sprzatac ,bo byla kolezanka z dziećmi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuziaaa zóóóz
eeeeeeee ktos podal linka do forum piekne -puszyste nie wchodzilam tam bo cholera wie co tam siedzi:p czas na kolacje ole!!! i tak nic nie czuje to moge zjesc karton:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doszlam do wniosku ,ze mam tow d.....ile mozna sprzatać jutro pewnie znowu ktos przyjdzie i bedzie balagan :)poczekam ,az nazbiera sie fura wszystkiego (jak nie bedzie z czego wypić kawy.a smieci zaczna wchodzic do pokoju :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak trzymac po co sprzatac jak i tak nabalagania np. ja -dwa dni temu posprzatalam biurko, poskladalam rzeczy ktore lataja po calym pokoju no i po co??????????????? dzis wszystko wrocilo do normy:D ale ja sie tu dobrze czuje🌻 moja oaza ole ide do kuchni bo nie dojde kafe MUL!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak trzymam;)zuziu zrelaksuje sie przy kompie iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii....... zobacze co jeszcze dzis tworczego wykombinuję :) mam na coś ochote iiiiiiiiiiiiiiii.tak się zastanawiam na co :D Zuzia zostaw kuchnie w spokoju :0 co tam robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe no ja do puszystych............. hmmmmmmmmmmmmmm ciekawe doświadczenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chcialabym tylko pozbyć sie 5 kg i jestem na dobrym etapie :D dzis zjadlam 2 bulki slodkie.....ziemniaczki z jajkie i kefirkiem.....paczkę delicji......i pare moze paranascie slabych cukiereczkow ;)...no jeszcze tylko kolacja zostala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżko;) wow ;) pychotkowe jedzonko masz;) ale ja dziś żyje obiadową zupka pomiodorową;):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jem zupe ogorkowa ( juz drugi raz dzisiejszego dnia) ole!!! mam ochote na cos slodkiego ale nic nie kupili😭 co prawda mam w domu jakies ciasto komunijne, ale ja nie lubie 2 dniowego ciasta😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoozia,już podysłam Ci Michalki, ciastka biszkoptowe oblane biała czekoladka i z dżemem i rurki ajerkoniakowe z ciagnącym nadzieniem............... mmmmmmmmmmmmmmmmmmmm pychotka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia to zart ???,czy Ty naprawde masz takie zaopatrzenie barkowe :P bo u mnie takie cuda 5 minut by nie wylezaly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżko - jeszcze sa ,bo dziś zakupilam to jeszcze mi zjeść nie zdązyli a ja sama zbyt dużo slodkości nie zjem,bo w zęby kopie slodycz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiu fiu znalazlam!!!!!!!!!!!!!!1 wafle familijne orzechowe nufka :D nie jest to rarytas ale dobre i to a do tego woda mieralna zywiec nie gaz, bo na sok z gruszek wiliamsa juz sie nie zalapalam😭 opili mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaamiciaa
🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×