Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

Robalku z pieskiem to mozna pospacerowac ,ale jak ja wyjde z kotem na smyczy :D to normalnie szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam do swojego zaufania ...jeszcze nie mial panienki i obawiam sie ,ze mi nawieje ..poza tym jest prawie czarny tzn cynamonkowy i wieczorem trudno by bylo czorta znaleźc :) juz kiedys tak mialam jak mi nawial przez okno o 24 h slyszalam tylko miauczenie jak wolalam ,ale diabla nie widzialam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek tylko na smyczy;) jak jestem nad woda to kot ma taki 5 metrowy motyw;) ktory pozwala mu na drapanie sie po drzewach ale nie na danie drapaka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najlepsze to jest to ,ze jak sie steskni ...wchodzimy do domku i wtedy on znienacka wskakuje na kark i robi za kolnierz mile to jest zima kiedy ma sie na sobie 5 swetrow ,ale latem brrrrrrrrrrrrrr jakby mnie ktos zyletka potraktowal :D ale i tak jest kochany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chyba i tak wolałabym kota miec;) takiego sierściucha:D 🌻za stronke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zanim nie mialam tego to chcialam persa ,ale zdalam sobie sprawe ,ze za malo dysponuje czasem ,zeby o niego dbac ..niestety persy maja to do siebie ,ze wymagaja pielegnacji ...chodzi mi o czesanie tej pieknej siersci teraz mam hawanke nie wiem ,czy ta rasa cos wam mowi ,ale poszukajcie w necie:) hehehe to znaczy to jest hawan On :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrozko jak ci sie moj zwierzyniec podoba;) kotka jak zawolam przychodzi jak piesek zawsze uwielbia sie bawic ,tulic ...pies to samo zabawowe zwierzaczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrozko jak ci sie moj zwierzyniec podoba;) kotka jak zawolam przychodzi jak piesek zawsze uwielbia sie bawic ,tulic ...pies to samo zabawowe zwierzaczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrozko jak ci sie moj zwierzyniec podoba;) kotka jak zawolam przychodzi jak piesek zawsze uwielbia sie bawic ,tulic ...pies to samo zabawowe zwierzaczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik:) 🖐️ milego dnia🌻 ps oczywiscie nie dali pospac, ja mam \'sluch wbsolutny\' ;)wiec wszystko slysze i od razu sie budze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Zoozia:) ja sobie dziś pospałam 5 godzin(co dla mnie jest rekordem) i to mocno,aż mnie budzik musial obudzić...a tak jest niezwykle rzadko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja spalam dluzej:) lece na sniadanie, a po sniedaniu musze wymyslec sobie jakies zajecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis mi sie snilo ze pojechalalmd do wawy samochodem po jakies farby potem wdeplam w psie ogchody (big odchody) moze ktos zinterpretuje ten sen :o ps chybalepiej jak do wawy nie bede jezdzila ole!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Fląderko:D:D:D:D No to Zoozia - podróż i kasa się szykują...no no no/............. OLE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×