Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

czesc klucha 🌻 dawaj te slodkosci bo ja nie mam ochoty na te wafelki familijne kttore mam pod reka:) tak w zolte ciapki jezeli sie dorabia..........to poczekam jeszcze te 13 miesiecy:) ale nie dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Harnasia dla Wszystkich,Klucha dla Ciebie Harnaś:)tylko nie pytaj co za Harnaś:)Kasiu ,a co ty tak do tego Harnasia tuliłaś sie,a ten Twoj tatulek to fajny sie zdaje:)ale mi narobiłaś apetit na gril:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klucha!!!!!!!!!!!!! witaj;) jak tam u Ciebie? wysyłam swe zdjęcia,jak chcesz to podeslę Tobie też:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cari - ja nawet nie wiedziałam kiedy to zdjęcie z Harnasiem mi zrobił;) zamyśliłam sięi tyle:) A tate mam klawego,rzeczywiście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze musze posprzatac domostwo,a leniwa coś jestem.A tu taka miła atmosfera,ale Harnasia se wezne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak wyzdrowieje to chetnie pojade( ale nad woda sa komary) ale nic sie na to nie zanosi:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma komarow ;) jeszcze nie teraz teraz sa dopiero larwy komarow tzw.ochotki........wiec zapraszam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cari , wiem jaki Harnaś , ten z następnego osiedla prawda ?:D Zooozia ja myslałam o pirniku , jesli ktoś lubi to bardzo proszę ... Robal a ości powybierasz z tych ryb ? :D Kasieńko zdięcia doszły :) właśnie zabieram sie za ogladanie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zóóózia ostrzegłam fladre, o tym grasowaniu.Jeszcze mi trza jednego Harnasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze powybieram ;) nie wyobrazam sobie innej ryby jak przyrzadzonego przezemnie fileta;)z kazdego gatunku jaki mi wpadnie w delikatne dlonie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty Harnas nie mam komarow a niby co lata po moim mieszkaniu??? ochotki czy co ochotke ta ja moge miec;) .............na piwo kurde mieszkam w taki miejscu ze komary tu maja raj:o dawac piernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jenyyyyyyyyyyyyy taka rybka to mi sie zamarzyła.................... kurde slinotok........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z zamilowania cale zycie gotuje wiec tajniki sa mi nie obce ,a nawet kurs konczylem ;)jestem kulinarnym odkrywca...experymenty to moja specjalnosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zóóózia🌻a ja tez sie przyznaje do ślinotoku. I jeszcze pomyślałam sobie o tych delikatnych raczkach:Pkurde powiedzcie,ze mam spadac juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej no........... ślina po pietach kapie... juz nie mówmy o jedzonku....... takim pyszniutkim...:D mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeee cari no nie doczytalam o tych delikatnych raczkach;) cholera zaraz cudownie ozdrowieje i tam przybede, no na te ryby ma sie rozumiec;) ps podejrzewa ze we mnie tez drzemie ogromny talent kulinarny:D ale jeszcze nie mam gdzie go wyprobowac ole!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Don.........🌻🌻🌻nie chcemmm ,ale muszemmm Wiecie ,ze mam ochote na szczawiowa zupke, ale ciekawe czy zdaze zrealizowac pomysł ,zamim kosiarka zrobi swoje hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dzis pieczarkowa, a na drugie pwnie jakas rewelka i tak bedzie przez tydzien bo mam gosci z Niemiec tzn mysliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiku, dzieki naprawdziwo masz szczawiowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, musze spadać:(obiadek robic, itd ,itpbuźka pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robalku,no i tak by ć powinno - zrobić coś z niczego:D:D:D Zooozia,pieczarkowa...dobra... Cari,tak mam szczawiówke z jajem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×