Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

🖐️ kobity 🌻 cholerka przez ten caly syf zapomnialam o was ale juz jestem zrobie up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz ja upam;) słuchajcie,czy ciasto na karpatkę da się w prodiżu upiec??? i ile trzeba je piec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe dzieki:) zaraz zawitam chyba na kulinariach:) i się tam zapytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ze spaceru :) przy okazji złamałam reke szczegóły potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no flo pisze na powaznie dobrze ze to lewa reka czaka na pomoc i ma czas aby nas o tym poinformowac, ale juz zniknela bidula:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no flo pisze na powaznie dobrze ze to lewa reka czaka na pomoc i ma czas aby nas o tym poinformowac, ale juz zniknela bidula:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przycupne na chwilke.... dobrze?:O flo ojej badz dzielna🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swothka Jesne, zapraszamy:) Nie smutaj się - będzie dobrze:) 🌻 dla Ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje:) ide sniadac:P........ zooozol ty wiesz cos wiecej o flo?...... to pozdrow ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic wiecej nie wiem tylko tyle ze za mama czekala i u jej nie ma na gg wiec chyba mam przyjechala, teraz pewnie na pogotowie pedzi:o biedactwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zooozia - pozdrów Floo.. Ja się zbieram do domu! Udanego popołudnia i wieczoru!!! Jak upiekę karpatke, to poczestuję Was:D:D:D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:) przewróciołam sie na dworzu:) na szczescie to zwykle zlamanie, ale musze sie pochwalic, bo zlamalam sobie po raz 1 w zyciu:) przyjechala mama, bo kurcze nawet malej nie moge na rece wziac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj flo to juz nie wiem czy ci wspolczuc czy gratulowac;) skoro tak sie chcesz pochwalic 1 zlamaniem:O:P...... w kazdym badz razie tzrymaj sie i zeby szybko reka wrocila do formy 🌼.... ja juz zmykam 🖐️ milego weekendu wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Floo - bedzie dobrze:) Reka szybko wróci do formy:):) Swothka - dzieki i wzajemnie 🌻 Zooozia!!! :D ole!!! Pierwsza część ciasta już w prodizu...Ciekawy eksperyment to bedzie;) Zobaczymy co z tego wyjdzie:D:D:D Oby nie zdechły naleśnik zamiast gór:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zooozia... piffffkkkkkoooooooo będzie wieczorkiem późnym....... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslałam że topiki pomyliłam :D ale nowości .......witam nowe nicki i starszych bywalców tez witam u nas dzisiaj była cudowna pogoda . Wróżka w pracy , porwałam jej córkę i przywiozłam do siebie na świeże wiejskie powietrze .:D Latają dzieciaki przez cały dzień po podwórku aż miło popatrzeć .:) Że też ja tak kiedyś latałam...a teraz ciężko tyłek gdzieś ruszyć a podbiec ....no to dopiero nie lada wyczyn .:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klucha;) cześć:) hehehe,no masz racje z tym bieganiem...tyłek zbyt cięzki zeby sie ruszyc i pojjogingować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie floo Ty sie chwalisz,ze zlamalas pierwszy raz , to co ja ci mam gratulowac czy wspolczuc:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×