Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

Gość upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie karpatka wyszla jak się patrzy;) dla wszystkich po kawale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wspolczuc i gratulowac:) wlasnie przestała mnie glowa bolec, zawsze mam paskudne bóle przy zmianie pogody:( chlapnelam kielicha i spie dalej w Wawie leje pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reka to pikus w porównaniu z tym, co przeszłam z głową. Nie bede opisywac szczegółów:O zabawa na 102

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agamii
nie chce mi się logować:) mam lenia:) upam i do spania tupam:)😴 flo dzielna z ciebie kobita łapka w kawałkach a ty mówisz że to pikuś:):) zóóóziu zdrowiej kochana:) walnij sobie herbatki z prundem a choroba pójdzie w piz.......:):) kasiu smaczne to ciacho ale śmierdzi malizną:):)mamut mi zjadł nawet nie załapałam się na maleńki kawalątek:):) wróziu ,kluseczko i cari ogromniaste 😘dla was dla pozostałych też 😘🌻❤️ ale się rozpisałam hehehe miłej i spokojnej nocki kochani do jutra🖐️😘🌻❤️ jesteście :classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agami,no i Ty nie bronilas ciacha???Ehh...............No to dla Ciebie specjalnie taki przemycony pod pazuchą wielki kawałek ciacha:):):):) Ale wejście masz niezłe - stronka ustrzelona:) I masz 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 za to:):):) Aaaaaaaaaaaaaaaa no i Ty tez jestes :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobranoc -jesteście fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobranoc -jesteście fajne
ole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobranoc-jesteście fajne
ole ........kocham cię ole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem mnie tu wszyscy kochaj , dlatego zmieniam nick co 3 dni, po prostu opedzic sie nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti 🖐️ mam nadzieje ze mnie poznajesz;) to ja ta co ci te maile sle ciiiiiiiiiiiiiiiiii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oszalalas chyba!!!!!!!!!!!! ole ole ole😡 ja mialabym Cie nie poznac:D :classic_cool: [przepraszam autorke topicku za niszczenie wizerunku tego fantastycznego topicku🌻]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobranoc-jesteście fajne
zóóózia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️wszystkim z rana:)😘🌻 pogoda cuuuudowna więc lecę zaraz trawnik kosić a przy okazji będę się opalać:) mamucik poszedł z dziećmi na rybki więc mam SPOKÓJ będzie rybka i coś do niej .........bo rybka lubi pływać hihi MIŁEGO DZIONKA WSZYSTKIM ŻYCZĘ I DUUUUUUUUUŻO :D:D:D:D:D:D na twarzyczkach :):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Agami:) No, trawnik kosisz...hihihii Fajne zajecie;) No a potem rybka.......hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm takiej to dobrze:) Ja dzis na imieniny smigam... Tobie równiez wszystkiego najjjjjjjjjjjjjjjjjjjj.........i cudownego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wiatm wszystkich ja za jakas godz. do pracy smigam, musze porobic papiery bo w poniedzialaek nie dam rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Zooozia ole!!!! :D:D do pracy...rany wtaki pikny dzień...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×