Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

Agami🌻za stronke👄 Dla Wszystkich 🌻oraz miłego dnia🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochani ktos mi wypomin ze o znajomych zapominam, bo sie zadomowilam na innym temacie, ja tak szybko nie zapomnian 🖐️ tak tak dopiero do pracy jade:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciepłego, slonecznego, udanego popołudnia i wieczorku wszystkim!!!! Zmykam na imieninki:D:D:D 🌻👄 🌻👄 🌻👄🌻👄 🌻👄🌻👄 🌻👄🌻👄 🌻👄 🌻👄 🌻👄 🌻👄 🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam ze spaceru:) byłam na lodach i zjadłam tortille mniam dziewczyny co macie na obiad? ja ziemniaki z koperkiem z boczkiem i młodą kapustą bon apetite🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ole ole ole witam Cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochani :) ale u nas zmian ...:) tylko troche mnie mie bylo ,a wy urwiski jak zwykle rozrabiacie:P dzieki wszystkim za pozdrawianka i za zdjatka milo ,ze mnie jeszcze pamietacie :D jutro mam wolne nareszcie.........:D:D:D:D:D ciesze sie niezmiernie,chociaz pada deszcz i sie ochlodzilo poleze sobie w wyrku i nie bedzie mnie kusilo slonko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysz ka
czesc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc upupupup... a Wy gdzie??? na wakacje jeszcze czas do robotyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!! :D to byl zart wzywam do mobilizacji ,a zaraz sama nawieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia cześćcccc!!!!! skarbenku :D wybacz nie odpisalam na esa ,ale zasypialam na stole w kuchni :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżko, imienini udały się tylko,że szybko się skończyły.. chcialam skoczyc potem na koncert ,ale samej to tak głupio.....:( a kolezenki - dwie mają małe dzieci a jedna sie umówiła, więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc bylo trzeba isc na ten koncert ,a kto wie moze wlasnie tam byla twoja polowa ;) no tak zmarnowac szanse jozka nie daruje Ci tej nocy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobitki to nie ja bylam tam na czerwono🌻 wszedzie jakis swir wkleja ten link o puszystych😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zooozia
no to ciala dalas;) ale ja sama tez bym nie poszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech zmykam spac jutro jade do wrocławia na dwa dni więc do zobaczenia we wtorek;) Udanej niedzieli i lekkiego poniedzialku!!! 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×