Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

o flooo 🖐️ witaj i cala reszta tez 🖐️ jak tam twoja reka? i doczytalam ze dzis masz male swieto:).... ale sie bedzie dzialo:P zooozol i jak sie zakonczylo to twoj epiratowanie?... zdrowas juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no:) juz doczekac sie nie moge przylatuje o 20.55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i lizu lizu:P no co cieplo juz........ na lody idzcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Robalku:) kurrrrrrrrrrrrr................ czy u Was też tak zimno??? wyjatkowo zimny maj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w łodzi się zanosi od rana na lanie,ale coś się zanieść nie może... tylko sennie jest strasznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć babiszonki i Robalku :) u mnie dzis z rana byla pogoda w miare mozliwa nawet pojechalam na dzialkę po rabarbar ,szczypiorek i rzodkiewę mniammmmmmmm...,ale mnie deszczyk przegonil i caly czas leje ...w domu zrobilo się zimno jak cholera :( (jestem zmarźluchem) floooo... super ,ze to juz dzisiaj ,az ci zazdroszcze ja jeszcze musze poczekac do piatku mam nadzieje ,ze moje hormony wytrzymaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P:P:P:P:P::P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P niedobra dziewczynka buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloooooo zuzia ,gdzie ty lecisz????? a ja mam dyzur :), a co mi tam obiad i tak sam sie gotuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie moge ,ale na Mazurach zimno brrrrrrrrrrrrrrrrrr... jade tam gdzie ciepelko :) u kogo dzis cieplo ????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bylo caly dzien:) ale teraz wlasnie sie rozpadalo:( i burza nawet jest oł je:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to klapa ...trzeba naginac do cieplych krajow:D w calej Polsce urwanie chmury :) chociaz macie parasole ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja pie...ole gdzie sa me prasole:):P pene jak lykniesz troszke deszczu i burzy sie przestaszysz to zaraz ci czkawka minie:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×