Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

a co to wszyscy korzystają z tego słonecznego dnia ?:D ja podniosę bo nie zniosę takiego upadku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Klucha, cześć:) jak żyjesz? Upał?raczej nie.... Pozdrowionka od Wrózki przesyłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kasiu chociaż świeci słonko , myślałam że się poopalam a tu wiaterek sobie zimny flywa :D i nici z opalanka. a gdzie się cała reszta podziewa ? no oczywiście oprócz Wróżki bo ona nad jeziorkiem sobie czas organizuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klucha,no u mnie jest podobnie;) Słonko kuka zza chmur,ale wiaterek lata;) Fajny masz ten suwaczek w stopce;) Jak się czujesz??? A gdzie reszta to nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasieńko , czuję się rewelacyjnie , tylko że cierpię na niedospanie :D. Śpię ile się da ale i to mało . Praktycznie nie wychodziła bym z łóżka . :D Spostrzegawcza jesteś :D mnie też się bardzo podoba :D :D :D wcieło mi całą wypowiedź więc się powtórzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klucha;) extra i bardzo się cieszę;) słyszałąm,ze częstomocz i częstosen to norma w ciązy;) A suwaczek na serio serio fajny;) Duży masz już brzuszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzucha wcale nie mam :( wyglądam jak bym się najadła . W sumie wyglądam jak paragraf :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klucha, spoko, to dopiero 13 tydzeń;) A jak było z Kasią? Kiedy było widać,ze będzie dzidzia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniec czwartego początek piątego - dopiero się ujawniłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty lepiej napisz Kasiu co tam u ciebie w wielkim mieście słychać czy Piotrkowska pootwierała ogródki piwne i czy piwo dobre leją :D ale kafe u mnie muli..........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klucha, tak już są ogródki ale jeszcze na piffku tam nie byłam. Dziś ide do pubu studenckiego,a tu ogródka brak. A poza tym chłodno jest na siedzenie na dworzu przy piwie;) u mnie też mulllllliiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany jak pusto...................... wszyscy pojechali Papieża oglądać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja siedze w domu ...nie pojechałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć klusunia.....jak tam przychówek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu , smacznego piwka i uszczypnij jakiegoś studenta dla mnie i za mnie :D cześć Jacuś , przychówek ? doskonale :D jedno biega po podwórku , drugie jeszcze nie jest samodzielne i się mnie pilnuje . I niech tak na razie zostanie :D Pogoda się uspokoiła i jest całkiem fajnie a do tego mój Królowiec :D kosi trawnik i pięknie pachnie do okoła ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tu sie dzieje
????????????wpisac sie nie moge pod swoim nickiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos dziwnego sie dzieje mi się wyświetlalo tylkokilka stron:( idę lulac;) dobrej nocy spokojnych snów! do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POBUDKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano już nie śpimy caruniu:D😘🌻❤️🖐️ WSZYSTKIEGO NAJ....DLA WSZYSTKICH MAMUSIEK:D😘🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani życzę wam miłego i słonecznego dzionka😘 jadę do mamuni ukochać ją mocno❤️ papapa do później🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim.....🌻dla mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×