Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

dobry wieczór......... . . . . . . . . . . . . .. . . . . . .. . . . . . . . .. . i............... dobranoc:)😘 słodkich i kolorowych🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agami..
:) liczę na stronkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agami..
już za chwileczkę.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agami..
już za momencik:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agami..
napewno przed 1-szą w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agami..
albo i nie....:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udalo sie
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to idę ..... tup tup tup człapię w stronę łóżka:) papapappapapapapaa 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agami - masz cierpliwość:D:D 🌻ze stronkie;) Dzień dobry!!! Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem na tym topiku nowa:))własnie pije pierwsza kawke miłego u udanego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) mąz pojecha l w niedziele, a ja dopiero dzis do as zaglądam ostatnio jakiegos pecham mam:( wczoraj spędziłam pół dnia w szpitalu bródnowskim - skręciłam odcinek piersiowy kręgosłupa:O pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fllooo - dzieki za wiadomość;) Trzymaj się, i zdrowiej prędko:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️BABISZONY:) witam nową koleżankę🌻na zachętę kasiu coś ostatnio czasu w dzień mi brakuje,więc nocami się wpisuję:)😘 flo.....ręka,cycki...ciekawe,co jeszcze (nie daj Boże)😘...i❤️dla Majeczki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agami - Babiszonie:D:D:D:D Jak Juleczka?? A ja mam nadmiar czasu:( Wszytko w domu porobone:( A i tak czasu jeszcze duuużżżżżooooo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu a dzięki Julka całkiem dobrze:) rośnie jak na drożdżach dziś kończy 2 miesiące sama słodycz mi czasu brak,bo tak latam do mojej siostry,pomagam jej jak moge,ale czasem już opadam z sił(w końcu stary ze mnie babiszon:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaaaaaa stary.... już to widze:D:P A kiedy ślub ma być? hihihi a ja mam skleroze:P To też jestem stara hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe sklerotyczka;) ślub 1 lipca:):) oj zaszaleję ale ogólnie końcówka maja i początek czerwca to same uroczystości w mojej rodzinie(moje konto opustoszeje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhehee oj tak;)najgorzej z pieni achami ja własnie miałam komunię chcrześnicy i tez na koncie jakos tak pustawo sie zrobiło a do wypłaty jeszcze tydzien.... ech a tu dzien matki już w piatek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety........ ja w czwartek mam urodziny mojej siostry dzień matki 29 ur.szwagra 1.06 dzień dziecka 4.06 ur.i im. karola i rocznica komunii mojego synka 5.06 ur.ojca..... ech.....dużo jeszcze tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie to fajnie ale jak sobie pomyślę....to mnie strach ogarnia ale będzie dobrze:):):)damy radę:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robię przerwę na codzienną gimnastykę bo zuzka jak zwykle na golasa lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i lipa ...... jedynie koszulkę dała sobie założyć....... dzięki za 😘dla zuzki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agami,ja mam siostrzenice,ma prawie 3 lata i ostatnio własnie odkryła samodzielne ubieranie się:) któregoś raz ściagnnęła spodenki i koszulke a załozyła sobie body - tył na przód i nijak nie można jej było wytłumaczyc,że źle sie ubrała, i też nie dała sobie poprawic;) a jaki cyrk odstawiała przy zapinaniu tego body hihihihi oczywiscie nie udało sie jej to, ale tez ni chciała aby ja ktoś inny zapiął;) i tak najfajniejsze bylo jak siadała na nocniczek - odgarniała sobie to wiszące przy zapieciu -jak pianista frak jak siada do fortepianu :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu z moją małą jest identycznie:):) tylko ona nie chce na nocnik a do toalety leci kiedś dupką wpadła do środka i się zaklinowała i wrzeszczy niemiłosiernie a mój karolek krzyczy do niej z pokoju..... ,,,,,zuzia jaka ty dzielna jesteś rób siusiu kochanie mama zaraz przyjdzie:):) a ona do kibla prawie wpadła:D:D:D jaja jak berety były....teraz sama nie chodzi zawsze mnie woła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ ja mialem taka podobna przygode ...raczej syn heh teraz to smieszne ,ale bylo niebezpiecznie. bylismy nad rzeka Raba w Myslenicach i taka sobie rzeczka ale o dosc ostrym nurcie i synowie sie bawili nagle starszy zaczal sie wyglupiac i tak wiecie koziolki i sie przwracal ja mu zaczalem robic zdjecia bo fajnie sie bawili a za chwile synek wychodzi caly zdenerwowany ,lzy w oczach i mowi To ja sie topie a wy mi zdjecia robicie!!! heh teraz to smieszne .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×