Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

o żesz w mordę:)co tak szybko piszecie?????????? ja mam muła w kompie:):):)i za cholerę nie mogę go przegonić a w domu mam mamuta,który mnie ciągle gania;) lampkę szampona proszę od rana przy środzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale już mnie tak gania,że idę.........kochane BABISZONKI:) dobrej spokojnej i szalonej nocy BUSZMENKI:):) DOBRANOC😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szampan przed......khe khe........snem;) wyśmienity:):):):):) papappa do rana 😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł BABECZKI:):) Lecę do siostry na ploteczki:):) miłego dzionka😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z plaoteczek wróciłam:) wpisów mało zobaczyłam:( kasia rymuje:D kami łapką wachluje🖐️ idę legnąć na łóżeczko bo nieznośne dziś słoneczko:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w domku siedze, na sprzatanko mnie bierze jeszcze ruchow szesc i ide cos jesc :D mam ogorki kiszone....... Ty babiszonie :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj ogóra babiszonie bo cię do sprzątania pogonię;) kasia na gg na żółto świecisz a na topik nie wlecisz??:):) a gdzie reszta jest drużyny czyżby poszli na jeżyny:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm ale już nie rymuje bo rytmu nie czuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami.... jak się za chwilkę nie:D to dostaniesz po uszach wróziu to czerwone słoneczko odzwierciedla mój stan;):p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agami, jaki stan???? Kamilciu, oki. czekam;)🌻 okres dostalam...cierpiaca jestem........ termofora mi trza:D kto chętny?na grzanie brzucha hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu mi też trza termoforka:):) kami do następnego:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×