Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

Jak będize słonko i temperatura bez drastycznych spadków to jutro pójde sie troszke popluskac i popatzrec na zielona trawkę, bo cąły tydzień tylko beton widze :P a jeśli będzie deszcz to w koncu mam zamiar zabrać sie za ciag dalszy pisania pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, ze juz po burzy bo za chwilkę ide do domu, a ta burza była okropna i do tego tak lało, że rozmokłabym zanim dotarłabym na przytanek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja chybabym została w pracy gdyby burza mnie tu złapała:) a tak to mam zamiar iść piechotką do domu,nawet jak lać będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też idę do domu;) Dzięki Kamilciu;) Do zobaczenia na kafe;) Przyjemnego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja podniosę:D kami,kasiu🖐️😘🌻 ja się pakuję kochane na weekend nad jeziorkiem wynajęliśmy sobie do wtorku domek i będziemy szaleć nad wodą:D życzę wam miłego i spokojnego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agami, farciaro:) super weekendu, daj czasem znac jak Ci tam jest:D Cari, Kamilciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie ten kiedyśny gwar...........gdzie ciężko było dogonić tematy ? Cześć kochanieńkie ? Gadam z wami tak samo często jak i z wróżką :D ale słońce i skwar nie pozwala siedzieć ani w domu ani przy kompie . Całe szczęście ten wieczór jest znośny i jest powietrze zdatne do wchłaniania :D ale nie ma z kim porozmawiać :( No to narka..........idę pogapić się w telewizornię. Agami , ty się nigdzie nie ruszaj . Zostań w domu tak jak twoje koleżanki :P :D Kamilcia , pisz tą pracę jak najszybciej i będziesz miała święty spokuj. Kasia , a weź ty zamknij tą bibliotekę na wakacje niech studenty odpoczywają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Klucha;) Ano nie wiem co się dzieje... Chyba wakacje i urlopy i niechęć do siedzenia w komu przed kompem... Jak się czujesz? Co slychac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młode dziewczyny a spia o tej porze :P Pozdrawiam i Kolorowey nocki zycze .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wytrzymam ;) wstajemy mlodziezy....szkoda dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowionka;) ja już po opalaniu zjarałam się;) ide robić okłady z maslanki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 176y7h2d7y4876
dziewczyny lubie gdy na mnie sikacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaamiciaa
🖐️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×