Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

witajcie zegnam sie z wami na 2 tyg-jutro jade do Francji:D pozdrawiam papappa do zobaczenia🌻 ps uciekam od tych upalow -uffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow Zoozia pieknego wypoczunku i rewelacyjnych wrazeń;) buziaki dla ciebie;) a ja zmykam spac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalala....
lalalalallaaaaa up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnieść
trza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek :D chyba tez sobie pośpiewam... albo zaraz oprę głowe o biurko i zasnę.. taka jakaś słaba jestem od kilku dni :( łłłłeee tak się nie da żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na burze :P mam nadzieje ze w weekend w końcu zmieni się ta pogoda, chociaż na pare dni Kasiu jak tam spotkanko ? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ApoloniaKotero
Odzywam się! Hejohej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ApoloniaKotero🌻i dzieki;) że się odzywasz;) Kamilcia, a udało się;) dziękuje;) nastepne w weekend;) 🌻za stronke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, Twoja biblioteka jest w sierpniu nieczynna?? Bo się tak zastanawiam, czy wszystkie są wtedy nieczynne?? Bo ja ciagle pisze tą moją nieszczęsna pracę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilciu, u nas nie ma wakacji Jesteśmy czynni 5 dni w tygodniu do 15.00 jedynie w środy mamy dyzury do 17.00 Ale rzeczywiście niektóre biblioteki są zamkniete, jakieś prace remontowe, inwentaryzacje i takiem tam rzeczy wtedy się robi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo nasza biblioteka śląska jest cały sierpień nieczynna :( A ja już myślałam, ze będizesz mieć sierpin wolny, no ale tak pięknie to mają chyba tylko nauczyciele :P No ale jak nie cały sierpień, to kiedy wybierasz sie na urlopek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilciu, no właśnie w pierwszej połowie sierpnia wybieram się na urlop;)na 2 tygodnie;) Jadę w góry:) do mojej przyjaciólki;)a potem na kilka dni do siostry do Wrocławia;) A Ty?masz wakacje?urlop?i gdzie go spędzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocław, wrocław :) bylam tam w tamtym tygodniu, ale tylko pare godzin :( A gdzie dokładniej w gory sie wybierasz? Ja urlop bee miec dopiero jak sie obronie, jeszcze dokladnie nie wiem co z nim zrobie bo to dopiero we wrzesniu lub październiku i to tylko tydzień, ale coś wykabinuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam zamiar jechać do Łącka pod Stary Sącz;) No to musisz wtedy jakoś na maxa wykorzystać i poszaleć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellooooo::D tu rozmawiac z wami beda zwloki wrożki :D sluchajcie mozna sie zalamac niebo czyste jak lza i te slonko .padam ale chyba ide na plaze zakopie sie tylko lepek bedzie wystawal z kapeluszem :D u was pewnie taka sama pogoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżko:) a raczej...............zwłoki Wróżki;) taaaaaaaaa u mnie też niebo zyleta i upał.........ufufufufufuf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×