Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

dzień dobry kochani ja też śmigam.........ale do kuchni robić przetwory na zimę miłego dzionka😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaamiciaa
🖐️ Robisz ogoreczki na zimę?? czy cos ejszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka 123
i ja zmykam plaza jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilciu, Robal ;) Wzajem;) Zozia, jak fajnie,ze już jesteś:) czekamy na relację:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilciu, róznie:) Było dobrze, ale wieczorem naszły mnie takie mysli.... :( A jak Ty się czujesz??? 🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze Kasiu, ze myslenie zle na nas wpływa... ale to zabrzmiało, he he, u mnie... czuje ogromny ból :( tutaj to tylko czas moze pomóc, na pewno za kilka tygodni, miesiecy bedzie słabszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Kamilciu, tylko czas... Ale czas i tak ran nie leczy, tylko zabliźnia...I co jakiś czas się otiwerają..bez względu na to, czy jest ktoś inny obok czy nie...:( Wiesz, wierzę, ze i u Ciebie ten ból znajdzie ukojenie. odbierz emila;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj... nie moge odebrac poczty:( Nie wiem dlaczego ostatnio cos sie dzieje z pocztą na wp :( spróbuje pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki Kamilciu;) I ja wczoraj miałam kłopot z pocztą, hasło mi wywalało non stop... Dzopiero dziś mogłam wejsść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_______,-~-____---___,-~-_ ________/__-_,?_______`__-__\\ ________\\_`_/`________?_\\_?_/ _________`-|____a___a?___|-? ___________|____/(_)\\____| ____________\\___\\_|_/___/ ____________-`________,?-_ _________,?__,?_`---?_`___`_ ________/___/_____:_____\\___\\ ______,?___/______:______\\___`_ ____,?_____|______:______|_____`_ ___|_____,?|______:______|`______| ___`___,?__-\\_____:_____/-__`___,? _________/___`____:___,?___\\ ___\"\"-_,?______`__:_,?______`_,-\"\"_ _/_,-__`_________)_(_________?_,-__\\ (_(___`________,?___`________,?___)_) _\\_\\____\\____,?_______`_____/____/_/ __`_`__,?__/_____________\\__`__,?,? ____`____-?_______________`-___,? cześć misiaczki:):)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upaczka etatowa
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_ §§§§§§§§§§§§ ______________ ___________________ _____________ §§§§§§§§§§§§ _ §§§§§§§§§§§§§§§§ _______________ ____________ _____________ §§§§§§§§§§§§§§ __ §§§§§§§§§§§§§§§§§§ __________ _______________ __________ §§§§§§§§§§§§§§§§ __ §§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§ __________ ___________ __________ §§§§§§§§§§§§§§§§§ ___ §§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§ _____________ _______________ §§§§§§§§§§§§§§§§§ ____ §§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§ _______________ __________ §§§§§§§§§§§§§§§§§§ ______ §§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§ _____________ ________ §§§§§§§§§§§§§§§§§§§ _______ §§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§ ____________ ______ §§§§§§§§§§§§§§§§§§§§ _________ §§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§ ___________ _____ §§§§§§§§§§§§§§§§§§§§ __________ §§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§ _________ _____ §§§§§§§§§§§§§§§§§§§§ ____ _______ §§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§ ____________ §§§§§§§§§§§§§§§§§§§§ ___ ___________ §§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§ __________ §§§§§§§§§§§§§§§§§§§§ ___ _____________ §§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§ ________ §§§§§§§§§§§§§§§§§§§ _____ ______________ §§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§ _______ §§§§§§§§§§§§§§§§§§ ____ ______ ___________ §§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§ _____ §§§§§§§§§§§§§§§§§ __________ _________ _______ §§§§§§§§§§§§§§§§§§§ ___ §§§§§§§§§§§§§§§§ _______ ____________ ____________ §§§§§§§§§§§§§§§ __ §§§§§§§§§§§§§§ ______ _____________ ______________ ___ §§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§ ________ __________ ____________ §§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§ ____ ________ ____________ §§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§ _____ _______ ________ §§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§ ______ ____ ________ §§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§ _________ ________ §§§§§§§§ ____ §§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§ _________________§§§§§§§§§ _____ §§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§ ______ _______ §§§§§§§§§§§ _____ §§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§ _____ _______ §§§§§§§§§§§§§ ____ §§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§ ______ _____ §§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§ _____ ______ §§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§$ ________ ___ §§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§ _____ ______ §§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§ ________ ____ §§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§ ______ ____ ___ §§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§ __ ______ ________ §§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§ ________ ______ ______ §§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§ ____________ ____ __________ §§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§$ ____ ____________ ____________ §§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§ ____ __________ _______________ §§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§ ______ _____________ ________ §§§§§§§§§§ _____ §§§§§§§§§§ ______ ________ _____________ §§§§§ ________ §§§§§ ________ §§§§§ ____ ___________ ______ §§§§ ________ §§§§ __________ §§§§§§§§§ ______ ________ _______ §§§§§§§§§§§§§§§§§ ____ §§§§§§§§§§ __ ____________ _______ §§§§§§§§§§§§§§§§§ ___ §§§§§ ____ _______ __________ §§§§§ _____ §§§§§§ _____ ____ ________ _____ ________ __ §§ na dobranoc króliczki😘🌻❤️ słodkich snów🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agami ,słodki ten misiaczek,ale króliczek jeszcze bardziej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×