Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

:D:D:D i tak rodzi sie zycie ;) co tam u was?????????????? normalnie pogoda do dupy ,a nie bylo z kim pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agami Upaczewska
jestem wróziu:) kami🖐️❤️ na ploteczkach było superowo teraz grzeję obiad dla mamuta:D ja się obiadłam u siostry ruskimi pierogami...mniammmm pyszne były:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak pierogi :P mniammmmmmmmmmmmmmmm ,bylo trzeba narobic na 2 rodzinki leniuszki :D Kami u mnie po staremu. zmienilo sie tylko tyle ,ze juz stracilam zasilek dla bezrobotnych i musze szukac czegos na gwalt ,bo jak nie to przyjezdzam do was na sniadania ,obiadki i kolacje :Dz cala rodzinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak pierogi :P mniammmmmmmmmmmmmmmm ,bylo trzeba narobic na 2 rodzinki leniuszki :D Kami u mnie po staremu. zmienilo sie tylko tyle ,ze juz stracilam zasilek dla bezrobotnych i musze szukac czegos na gwalt ,bo jak nie to przyjezdzam do was na sniadania ,obiadki i kolacje :Dz cala rodzinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to nie fajnie :(( Znajdziesz prace:)) zobaczysz:) Sama wiem jak to jest byc bez oarcy bo nie tak dawno sama zdeptrywałam buty w jej poszukiwaniu, ale w koncu sie udało, a teraz narzekam na brak urlopu ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc babiszony,coś mnie sen morzy i idę spać😴💤 słodkich i kolorowych snów😘😘🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobranockaa
miłych snów :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upowska
wracajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×