Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

tak zoooziu musze o 5.30 wstać do roboty jutro:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór .... Ja chciałam tylko poinformować że byłam i wpis zostawiłam.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też wpisa machnę klusia kupę lat🖐️😘🌻❤️ dobrej i spokojnej nocki śpiochy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zooozia;) Klucha - jak sie czujesz? Jak dzidzia??? Kamilciu;) Witaj;) Tak wróciłam,ale dziś mam sistrzenice pod opieka caly dzień więc przy kompie jestem rzaaaaadko;) Buziaki;) Jak samopoczucie i humor Twój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilcia :D Kasiu :D ...a ja rosnę i rosnę ...nie jest tak źle z tym rośnięciem.:D Czuję się rewelacyjnie i oby tak dalej. Czasami to nawet zapominam że nie jestem sama ale to coś, bo jeszcze nie wiadomo co , bardzo skutecznie mi o sobie przypomina :D . A w sobotę skończyłam 30 lat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klucha 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Oby się spełniły wszystkie marzenia i te takie najciszej wypowiadane;) Szczęścia i miłości;) I poczucia bezpieczeństwa i ogromnej radości;) I wszystkiego NAJLEPSZEGO:) O. a jak masz jakąs fotke to ja się usmiecham do Ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jesem po.....ogladaniu:D kaisu co tam pogoda;) wazne ze jestes zadowolona, o gor zazdroszcze moze w lutym na week skocze z moim Skarbem, zalezy jak nam sie ulozy a fotki ladne nawet b. wyrazne niz moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najblizej mam w okolice Karpacza dalej mi sie nie oplaca bo tp tylko na piatek-poniedzialek no tak sobie planuje ale zobacze co z tego wyjdzie, zadna ze mnie goralka ale chce mu pokazac nasze gory zreszta romantyczny week w gorach brzmi zachecajaco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaa no chyba,że tak;) A powiedz mi, co znaczy Twoj stopka??? bo niekumata jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to przyslowie u nas tez funkcjonuje jak to szlo....... kochac to nie znaczy patrzec na siebie tylko patrzec w tym samym kierunku-no cos kolo tego:p nie znaju francuskiego za dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi tak, ładna miłość;) za jakiś czas odbierzcie sobie poczte, bo jeszcze kilka zdjęc wysyłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuziakkka
kasik odbieram juz 10 min:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×