Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

tam wszędzie zamiast Sylwio jest KASIU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz czeko jakie ciasto bedziesz jutro piekla co? :P bo ja tez cos upioke ale nie mam pomysla co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zobacz ty ja :P:P jak tak to zawsze cos piecze :P TO JAKIS PRZEPISA DAJ PRZYNAJMNIEJ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łale sie nazarlam mialam gulasz z mniemniaczkami i salata ze smietanka i szczypiorkiem :P częstujcie sie ,zeby nie bylo ,zeja zgred :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wruuu wejscia smoka normalnie :classic_cool: ja podziekowac za obiad bo zjadlam przed chwila wlasny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ty czeko nie kapujesz miedzy wersami?? :P tam wyraznie w domysle jest: i co z tego ze mam jak nie umiem zrobic makowca i dajcie mi przepis!!!!!!!! :P floooooooooo 🖐️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zle ze mna :P kurde cicho przeczytalam kruche ciacho buehehehehhehehehe :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wru o tak.. dzieki za wyczerpujacy przepis.. normalnie juz umiem makowca robic :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bbbbbbbbbbbbbbbuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhahahhahahahahaha no to tak: ja robie tak: ciacho 2,5 szklanki maki 4 jzołtka 4 łychy cukru paka margaryny Kasi:P 2 lyżeczki proszku do pieczenia z tego zagniatasz ciasto i sru do lodówy po 2 godz wyjmujesz ciacho przekrawasz na 2 czesci 1 ścierasz na tarce na to mase makowa wykładasz potem wykładasz obita piane z 4 białek i reszte ciacha ścierasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bbbbbbbbbbbbuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhahahahhahahahahaa zdechłam ze śiechu,jak ja pisze niektóre wyrazy to strach sie bać normlanie....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×