Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

czesc Wróziu :))) Ja też się zastanawiałam, czy to mozliwe, czy ktoś zmontował.. dobrze, że blisko mnie nie ma żadnej wody, hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wru, bo my to jakies pokrewne dusze cy cóś takiego:P Kamilciu,ale kurcze nie chcialabym takiego czegoś znaleźć....bbbrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piątek 13tego
Z sondażu OBOP wynika, że co czwarty z nas wierzy, że trzynastka przynosi pecha. W kulturze zachodniej trzynastka symbolizuje dysharmonię, katastrofę, śmierć, ruinę, zdradę. Dla osób, które wolą nie kusić złego losu, hotelarze pomijają 13 piętro i nie numerują tak pokoi. Ukłonem wobec przesądnych pasażerów linii lotniczych jest brak miejsc o numerze 13 w samolotach. W niektórych regionach Francji nie znakuje się domów tabliczkami z tą liczbą. We Włoszech natomiast nie występuje ona w różnego rodzaju grach loteryjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm - to taki dzień jak każdy inny jesliktoś sobie coś wmówi,ze sie stanie złego itd. to...byc może się stanie;) ale co tam! za kilka godzin weekend sie zaczyna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was skarbeńki w piątek13-go i życzę dzionka miłego dobrze,że na topiku mamy wrózię bo wszystkie złe fluidy od nas odpędzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilcia - jes jes jes spać:) to ja też lubię:D:D:D:D Agami, wow ale dawno Cię nie było;) co słychac?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane😘ano dawno mnie nie było,bo miałam gości w domu i całkowicie nie chciały mnie dzieciaki do kompa dopuścić ale już jestem z wami na dobre a i łazienkę dzisiaj maluję więc roboty trochę mnie czeka wiecie co?????będę miała sexi łazieneczkę bo maluję ją na super różowo-landrynkowy kolorek:D Karol mnie zamorduje jak wróci z pracy bo miałam malować na błękitno hihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agami,nie to kolor super extra;) To jeszcze jakąś fajną wannę wstaw żebyście się z Karolkiem pomieścili:D:D:D:D:DZakup odpowiedni płyn do kapieli i......:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia ty zbereźnico:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ale nie powiem,że o tym nie pomyślę :):):):):):):) chociaż wanna jest duża i bez problemu się oboje mieścimy:p to może jakieś dżakuzi????????zawsze to coś nowego nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bbbbbbuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhahahahahaha no to witaj w klubie zboczulinek:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D No widzisz - ba! dżakuzi....:D i dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze zboczki :P jakiz to piekny dzien dzis mamy :D szczesliwy piatek 13tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam dowciap w angorze - obrzydliwy,ale mnie rozsmieszył;) -Co wspólnego mają nekrofil z alkoholikiem? -Jeden i drugi uwielbia zimne, prosto z lodówki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee................... ja tylko przelotem ,chcialabym tylko powiedzieć ,ze wczorajsza poczta wyslana byla moze poxniej tylko doszlo :) a teraz ide robić obiadek ,zeby mamutek mnie nie zamordowal w piatek 13 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×