Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

;) kamilciu, piernika ketrzyńskiego;) kupujesz gotowy prosze, dolewasz wody i tłuszcz roztopiony i pieczesz;) pychotka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamutka z
pozdrawiam dzis juz nie pada :) jest slonce wiatr i ok 15stopni paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe mammutko francuska to u nas cieplej wracaj szybko to zdazysz sie opalić jeszcze :D Kamilcia no ja wrozka :D Kasia ten piernik to nasz mazurski co on w lodzi robi :D ketrzyn jest od nas moze z 20 km :D cze Amefka :D:P tzn peny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamutka, no to racaj do nas;) Tu slicznie jest;) Wru...ano kupiłam i zrobiłam a obecnie stygnie;) Jeszcze jakąs polewae zrobie i marmelada przeloże i będzie gites:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuziaaaa zzz
nigdzie nie wracam tu mam swojego mamuta :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim!! :D Robal i Agami juz wiedza ze mamy zaszczyt przebywac z osoba ktora wymiata na kafe pod wzgledem ilosci postow :D:D mamy mistrza :D a tym mistrzem jesttt: Kasia!!!!!!!!!!!! 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal, Agami, Amfa;) bbbbbbuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhahahahahahahahaha dobre;) chociaz z drugiej strony juz jakieś 3 lata jestem na forumie, więc................... mówicie do mnie MISTRZUNIU hiihihihihihihihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wru - mistrzu nr 2;) gdzie pędzisz???? dobrego popołudnia:):):) do wieczorka późnego;0 ja tez wybywam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :D:D 🖐️ 🖐️ Kto mi dzisiaj ukradl slonce?? przyznawac sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×