Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

mam swietny przepis na kawe :) chyba dzis zrobie z okazji swieta :P Składniki: na 4 filiżanki 400 ml mleka 4 łyżki miodu 1 łyżeczka mielonego cynamonu 4 łyżeczki kakao 400 ml gorącej, mocnej kawy 4 laseczki cynamonu Przygotowanie: Podgrzać mleko, dodać miód i cynamon, a następnie zagotować. Dodać kakao, wymieszać i rozlać do filiżanek. Dolać do pełna kawy. Podawać na gorąco. Do każdej filiżanki dołożyć laseczkę cynamonu do mieszania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis nie robie nic :D kupie cos gotowego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos na polamanie jezyka :D CHRZĄSZCZ Trzynastego, w Szczebrzeszynie chrząszcz się zaczął tarzać w trzcinie. Wszczęli wrzask Szczebrzeszynianie: - Cóż ma znaczyć to tarzanie?! Wezwac trzeba by lekarza, zamiast brzmieć, ten chrząszcz się tarza! Wszak Szczebrzeszyn z tego słynie, że w nim zawsze chrząszcz BRZMI w trzcinie!\" A chrząszcz odrzekł nie zmieszany: - Przyszedł wreszcie czas na zmiany! Dawniej chrząszcze w trzcinie brzmiały, teraz będą się tarzały\". :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jakby to brzmialo w ustach obcokrajowcow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjjjjj dziewczyny pamiętacie jeszcze mnie :) dawno mnei tu nei było poniewaz wyjechałam a granice a tam bardzo rzadko mialam dostęp do komputera :( teraz będe pisala częsciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TĘCZUNIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kope lat!!!!!!!!!! Co się działo u CIebie? Opowiadaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Khem khem;) Tęczuniu - pozwól,ze Ci przedstawię - Amfę;) Naczelnąwaryjatkę topika;) Amfa - pozwól,że Ci przedstawię - Tęczunię -sympatyczną dziewczynę, która z nami jest od bardzo dawna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak pieknie mnie opisalas :P no po prostu cudownie :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihiihihihihihih Amfa,bo ja mam talent:Pdo opisywania ludzi;) a co źle napisałąm??????????????:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariowana_tęcza
heehh noo milo ze ktos mnei pamieta :P widze kasia ze jzu nie 27 a 28 :*:*:* hehe u mnie troszkę sie działo wyjechałam za granice na ponad pół roku dokładnie na 8 miesiecy ... hehe przez ten czas rozstałam sie z chlopakiem :( mielismy problemy choc zamierzalismy wziąśc ślub :(:(:( ale nasz przerwa trwała miesiąc i wrócilismy do siebei heh teraz wszystko jest nadobrej drodze choc mimo tego ze pierscionek zareczynowy znów załozylam na palec to do ślubu mi sie nei spieszy :P w Polsce teraz będę do gwiazdki i znów po Nowym Roku wyjeżdzam z moim chlopakiem za granice ale juz myślę że na troce krócej niz wtedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tęczuniu,. no tak - postarzałam się:D Oj to przykre,że mieliście przerwę,ale najwazniejsze,ze już oki;) A czy razem wyjechaliście? No i gdzie Cię wywiało???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh no ale narazie przez jakis czas bede z wami ... za grnice wyjezdzalam do mojego ojca tam pracowalam i szkoliłam język:) .... dobrze mi zrobił ten wyjazd odpoczęłam od Polski teraz wszystkow niej wydaje sie takei piękne :) heheh no i troche sobei na koncie zgromadziłam heheh oszczędnosci :) a co tam u was opowiadajcie :):) heheh kasia i jak jestes w jakimś związku czy dalej sama ... zmieniłas prace czy dalej o ile dobrze pamietam w tej bibliotece pracujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tęczuniu,no to już się wsio wyjaśniło;) A macie już jakąs bliżej sprecyzowanądatę slubu?np. za rok?dwa lata? A u mnie - miałam zawirowania sercowe,ale ju wyszłam na prosta. Od niedawna mam kogos:D I poki co jest fajnie;) Też masz pamięć - tak - w dallszym ciągu w bibliotece robię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tubka 👄 daj mi kopasa w dupasa i powiedz delikatnie wypier*** bo mamutos czeka :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypier*** bo mamutos czeka :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie pamietałam ze w bibliotece heheh :) my to znaczy heh chlopak jzu by chcial bysmy wzieli slub ale ja naarzie nei chce bo jest mi dobzre tak jak jest a wiadomo jak slub to pozniej za nie długi czas dzieci i tak dalej a mi do tego nei spieszno :) chce jeszcze pare razy wyjechac do mojego taty do Angli :) tam pracuje w jego firmie jako księgowa hiihii no i mi to jak najbardziej pasuje .... teraz troche w kraju pobędę noo a teraz na obiad do przyszłych teściów heheh:) tak wogle to dopiero od 4 dni jestes w kraju wiec wiecie wszystkimi sie nacieszyc musze ehehhe :) a do tego czy chlopak wyjechał ze mną to spedzil ze mni miesiąc tam .... i pozniej przyleciał pare razy na troche czasu :) dobrze nam troche rozłąki zrobiło :) kasiaaaa tooo baaardzo dobrze badzo sie ciesze ze masz kogos :P i jestes szczesliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×