Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

Gość śpioszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilciu;) no tak wyszło,że dzis jestem w domu a własciwie wybywam na badanie - stwierdzac beda czy mam serce czy nie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wru... o choleres... Widziałam w wiadomościach,ze u Was zima zła.... brrrrrrrrr..;) Ale - do wiosny jeszcze tylko kilka miesięcy!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaski🖐️ kasiu marne pocieszenie........kilka miesięcy;) u mnie szpital w domu gabryśka ma zap.oskrzeli,rafał grypę ......... ale my z mamutem i zulinką jeszcze się dzielnie trzymamy witaminki wcinamy tonami i nie damy się żadnemu cholerstwu pozdrawiam wszystkich cieplutko wiosennie i letnio😘🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agami, uppssss rzeczywiście szpital.....:( Mam nadzieje,że wszyscy wyzdrowieja szybciutko;) Kamilciu, mam jakies zmiany, arytmia czy migotanie czy cos takiego. ogólnie to dobrze jest;) Czasem zbyt szybko i nieregularnie mi wali serducho i to tyle. mam brac piguly i pokazac sie za jakis czas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaamilciaa100
dbaj Kasiu o serducho... bo to najważniejsze... ech... dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilciu,a normalnie wstaniesz Zadzwoni buzik - znokautujesz drania i podniesiesz sie i pojdziesz do roboty:) A literaki;) Nigdy nie grałam,ale słyszałam,ze fajna to gra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×