Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

a ja mam urwanie glowy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ide zaraz robic spagetti :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaaaaaaaa.... smacznego;) ale sie narobilam jak osiol :D jeszcze zostolo mi posprzatac pokoj i jade do kluchy po auto juz naprawila :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:) wychodze zaraz ..... dobrze ,ze pogoda jest taka jak przystoi listopadowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema sciema laseczki :D 🖐️ czeko...hmm hmm hmm ze tak spytam..czy ty sie dziewczyno dobrze czulas wczoraj?? :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pięknie:):):):):):) teraz Jarek dostanie same erotyczne emilki:p:p:p:p a poza tym ....mało mi dzisiaj głowy nie urwało:(:(:(:( masakra takiej pogody dawno u nas nie było wichura jak cholera!!!!!!!!!!!!!!! mszę na cmentarzu odwołano,bo wszystko wokoło fruwało śnieg,deszcz i wiatr to było po prostu nie do wytrzymania na cmentarzu zamiast ciszy i skupienia to była,straż,bo cięła powyrywane z korzeniami drzewa,pogotowie,bo zabierali ludzi przygniecionych przez te właśnie drzewa i wogóle szok!!!!!!!!!!! taka stara jestem ale takiego Dnia Wszystkich Świętych jeszcze nie przeżyłam pozdrawim wszystkich i całuję serdecznie w ten zimny wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, wczoraj byłam bardzo zmęczona....jak nigdy nie byłam:( A Jarek jest uprzedzony,ze taka gafe popełniłam. I tak na marginesie,to Wy juz dawno mogłyscie odszukac adres Jarka, bo wysyłam emile niektóre do wszystkich :) i do np. Amfay i Jarka jedoncześnie:P Więc moje bystre babiszony.............:D A dziś własnie spędziłam z nim cały dzien i było bardzo fajnie;) Agami, o cholera....ale straszne rzeczy opowiadasz:( Oj... U mnie nawet rano slonko świeciło,dopiero po obiedzie sie skopsalo i deszcz a teraz snieg;) Uwielbiam snieg;)lazłam z otwarta gębą i łykalam płatki:D Az Jarek się smial ze mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim Kasiu,okresujesz?hihihihi pa spadam przygotować pomidorowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cccczeeeeee Amfa;) Cari - okresować będę za chwilke;) A na pomidorówe tos ię wpraszam:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :) wyniuchalam pomodorowke :D a co do sniegu,zebyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy mi ktos powiedzial tydzień temu ,ze dzis ma padać śnieg to bym mu tylek skopala :D jak ja nienawidze zimy brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek🖐️ mróz nastał,śnieg nasypał,brrrrrrr zimnooooooo...... a ja biedna mam szron w lodówce i muszę iść po zakupy:(:(:(:( miłego dnia kochani😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×